M jak miłość, odcinek 1548: Iza zobaczy horror rodziny przyjaciółki Szymka za zamkniętymi drzwiami! Tylko ona pomoże skatowanej matce Amelki - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1548: Iza zobaczy horror rodziny przyjaciółki Szymka za zamkniętymi drzwiami! Tylko ona pomoże skatowanej matce Amelki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1548: Iza zobaczy horror rodziny przyjaciółki Szymka za zamkniętymi drzwiami! Tylko ona pomoże skatowanej matce Amelki - WIDEO

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" wpadnie na trop prawdziwego horroru w życiu koleżanki Szymka (Staś Szczypiński). Wiedziona instynktem i zawodowym doświadczeniem żona Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1548 odcinku "M jak miłość" dotrze do patologicznej rodziny, żyjącej w skrajnym ubóstwie! Co gorsze, Iza zobaczy na własne oczy, że "głowa" tego domu, agresywny pijak znęca się nad żoną (Joanna Niemirska). Iza w 1548 odcinku "M jak miłość" pomoże matce Amelki, ale jaką cenę sama za to zapłaci?

"M jak miłość" odcinek 1548 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Marcin odkryje, że Szymek ukradł mu portfel. Szybko okaże się, że syn zabrał pieniądze do przedszkola dla biednej Amelki, która w domu nie ma nic do jedzenia! 

- Amelka je tylko w przedszkolu, a w domu nie, bo są strasznie biedni. Chciałem jej pomóc - wyzna smutny Szymek tacie.

Iza w 1548 odcinku "M jak miłość" podąży tropem informacji synka o głodzonym dziecku i dowie się jaka jest sytuacja Amelki w domu. Dzięki przedszkolance trafi do strasznej rudery, a drzwi otworzy jej potwornie skatowana kobieta!

M jak miłość, odcinek 1548 ZWIASTUN. Brutalny napad na Izę i Marcina. Olek prześladowany za zabójstwo!
M jak miłość, odcinek 1544 WIDEO: Szymek uratuje życie biednej przyjaciółki z przedszkola! Bohaterski czyn 6-latka

- Za zamkniętymi drzwiami naszego domu dzieje się przemoc domowa - ujawnia w "Kulisach M jak miłość" Joanna Niemirska, grająca w serialu bitą przez męża mamę Amelki. - To historia, która jest pewnego rodzaju tabu. Zawsze myślimy o tym, że takie straszne rzeczy dzieją się gdzieś daleko, na pewno nie dotyczą naszych sąsiadek, koleżanek... Okazuje się, że tak nie jest, często ta przemoc, te ofiary są blisko nas i możemy im pomóc!

- Iza zachowuje się wzorowo. Zaczyna badać tę sprawę i tak dotrze do mamy Amelki I to jest taki tylko zalążek nieco bardziej dramatycznej historii - zdradza Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

W 1548 odcinku "M jak miłość" Iza będzie pewna, że w rodzinie Amelki przemoc jest na pierwszym miejscu. Chodakowska zangażuje się w pomoc koleżance Szymka. Spotkanie z matką dziewczynki da jej do myślenia. Dojdzie do wniosku, że w domu Amelki źle się dzieje kiedy pijany ojciec 6-latki straci nad sobą panowanie i rzuci się nie tylko na żonę, lecz także na Izę.

- Ja nie mogę tego tak zostawić., Proszę mi zaufać, ja chcę pani pomóc - powie Iza matce Amelki w 1548 odcinku "M jak miłość". I faktycznie, złożonej obietnicy dotrzyma, przez co narazi się na ogromne niebezpieczeństwo!

Agresywny psychol, który katuje własną rodzinę wkrótce potem w "M jak miłość" odnajdzie Izę, która jego zdaniem "wtrąca nos w nieswoje sprawy" i zaatakuje ją w jej własnym domu

Czasami dzieci więcej widzą niż dorośli. Każdy rodzic powinien być czujny, powinien słuchać tego, co dziecko mówi. Na pewno nie powinien zakładać, że dziecko coś zmyśla. Tylko z czułością, wyrozumiałością, empatią sprawdzić  daną sytuację - Kalska ocenia wspaniałą postawę Szymka w "Kulisach M jak miłość".  

Jak zakończy się bohaterska interwencja Izy, która zechce uratować katowaną matkę Amelki w "M jak miłość"? Na szczęście tym razem jej mąż Marcin obroni ja przed agresywnym pijakiem, a sprawą zajmie się policja. Ale czy to wystarczy, aby rodzina Amelki była już bezpieczna przekonamy się niebawem w nowych odcinkach serialu.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze