M jak miłość, odcinek 1547: Kinga i Piotrek pogodzą się, ale nie na długo! Kamila nie odpuści - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1547: Kinga i Piotrek pogodzą się, ale nie na długo! Kamila nie odpuści - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1547: Kinga i Piotrek pogodzą się, ale nie na długo! Kamila nie odpuści - WIDEO

2020-12-01 21:40

U Zduńskich w "M jak miłość" nastąpi długo oczekiwany przełom! Wspólny wyjazd Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) w 1547 odcinku "M jak miłość" nad jezioro, który zorganizuje specjalnie dla nich Magda (Anna Mucha) stanie się okazją do pierwszej, szczerej i spokojnej rozmowy o Kamili (Anna Gorajska). Długo zanosiło się na to, że skłóceni małżonkowie się rozwiodą, że prawniczka zniszczy ich miłość i rodzinę. A jednak w 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek pogodzą się w romantycznej scenerii. Nie na długo, bo Kamila nie zrezygnuje ze Zduńskiego. Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1547 odcinku "M jak miłość" nadal będą żyli jak para, którą już nic nie łączy, obok siebie, tylko ze względu na czwórkę dzieci. Dojdzie do tego, że Zduńska zacznie się przyzwyczajać do oziębłości męża i tego, że wybrał Kamilę, a nie ją. Poruszona jej słowami Magda w 1547 odcinku "M jak miłość" postanowi działać. Zaplanuje romantyczny wyjazd razem z przyjaciółmi. A do swojej intrygi wciągnie także Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Choć mąż Magdy niechętnie przyjmie do wiadomości, że nie spędzą tylko we dwoje upojnego weekendu nad jeziorem. Czego się jednak nie robi dla przyjaciół!

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1547: Groźby Magdy. Stuknięta Kamila uderzy Budzyńską kiedy wypędzi ją z kancelarii - ZWIASTUN

Właśnie dzięki Magdzie w 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą mieli wreszcie okazję na spokojnie porozmawiać. Wspólne pieczenie kiełbasek w ognisku, blask zachodzącego słońca w miejscu gdzie kiedyś byli tak szczęśliwi. Wreszcie Zduński przełamie się i zacznie otwarcie mówić o to, co go łączy z Kamilą. - Żałuję, że wyjechałem do Stanów. Zresztą wielu rzeczy żałuję. Nie miałem romansu z Kamilą, ale byłem nieuczciwy wobec ciebie i dzieci. Myślałem, że nasz związek to coś stałego i oczywistego...

- Tyle lat jesteśmy razem. Właściwie całe nasze dorosłe życie. Może po prostu zechciałeś czegoś więcej, może zwyczajnie przestaliśmy ci wystarczać?

- Nie... Nigdy tak nie myślałem... Wiem, że cię zawiodłem, ale proszę cię daj nam jeszcze jedną szansę...

- Nie musisz mnie o to prosić. Ja po prostu nie wiem czy to się uda... - Kinga w 1547 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że Piotrek zerwie znajomość z prawniczką. Już raz postawiła mu ultimatum i nic z tego nie wyszło. - Proszę cię, proszę cię zaufaj mi raz jeszcze.... - zacznie błagać Zduński.

M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek zacznie się bać Kamili. To już koniec! Narazi się jej zemstę – WIDEO

Na dowód tego, że nie kłamie w 1547 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Kamili, żeby ostatecznie zakończyć ich przyjaźń. Jabłońska nie przyjmie jednak tego do wiadomości. - Piotrek, przecież to nie twoja wina, nie widzisz, że twoja żona jest o nas zazdrosna? Nie widzisz tego, że Kinga chce zniszczyć naszą przyjaźń?

- Kamila, posłuchaj, to koniec. Cokolwiek to było. Przepraszam, jeśli wysyłałem ci mylne sygnały, nie chciałem tego, naprawdę...

- Piotrek, ja proszę o tak niewiele

- Kamila, nie spotkamy się nigdy więcej...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1550: Piotrek po zerwaniu z Kamilą wyżyje się na synu! Kinga nie będzie mogła na to patrzeć - WIDEO

Na tym jednak nie koniec, bo wkrótce w "M jak miłość" Kamila jeszcze pokaże na co ją stać! Zakochana w Piotrku, owładnięta fatalnym zauroczeniem nie odpuści mu tak łatwo. A Zduński już w 1550 odcinku "M jak miłość" kolejny raz okłamie Kingę, żeby być blisko Kamili.

M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1547. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze