M jak miłość, odcinek 1546: Mroczna przeszłość Janka obciąży Rafała! Tylko ona pozna szczegóły tajnej akcji policji - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1546: Mroczna przeszłość Janka obciąży Rafała! Tylko ona pozna szczegóły tajnej akcji policji - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1546: Mroczna przeszłość Janka obciąży Rafała! Tylko ona pozna szczegóły tajnej akcji policji - WIDEO

2020-11-19 13:54

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zmierzy się ze swoją przeszłością, dawnym życiem i pracą na komendzie w Warszawie. Wyjazd Janka będzie związany z tym, co Morawski zrobił wiele lat temu. Nie zdobędzie się jednak na odwagę, by powiedzieć Soni (Barbara Wypych) prawdę o niebezpiecznej delegacji i akcji policji, w której weźmie udział. Jedyną osobą, której Janek się zwierzy w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie Rafał Stadnicki (Jakub Kucner). Tylko przyjacielowi ujawni szczegóły rozkazu jaki dostał i przeniesienia do Warszawy.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek zrobi Soni niespodziankę. Przyjedzie do leśniczówki w Grabinie z Warszawy i zaproponuje, żeby już w sierpniu wzięli ślub, a potem wyjechali na miesiąc miodowy na Bali. Policjantka nie będzie podejrzewała, że Kobieta ukochany nie mówi jej prawdy o swojej pracy w stolicy. Bo Janek okłamie ją, że pracuje w policyjnym archiwum nad papierami.

Patrz też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Tylko w rozmowie w cztery oczy z Rafałem na strzelnicy w 1546 odcinku "M jak miłość" Morawski ujawni prawdziwy powód swojego wyjazdu do Warszawy. Okaże się, że niebawem weźmie udział w niebezpiecznej akcji związanej z ochroną świadka koronnego, który kiedyś był jego informatorem.

- W życiu Janka pojawiają się pewne sytuacje z przeszłości, które troszkę rozbiły cały obraz dobra, które zaczęło się układać jemu i Soni... Janek ukrywa przed Sonią prawdę, ponieważ ta prawda jest dużo cięższa niż się może wydawać. Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu powoli zaczynają się tłumaczyć - zdradził Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Świadomy zagrożenia Janek w 1546 odcinku "M jak miłość" zwróci się do Rafała, by zaopiekował się Sonią gdyby on już nie wrócił. Tylko przyjaciela obciąży mroczną tajemnicą ze swojej przeszłości. - Gdyby coś mi się stało zaopiekuj się Sońką dobra? Obiecaj, jesteś mi to winien...

Stadnicki nie będzie mógł odmówić, ale w 1546 odcinku "M jak miłość" zacznie się bać, że przeczucia Janka się spełnią. - Rafał zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To budzi w nim jeszcze większy niepokój i strach o przyjaciela - dodał Jakub Kucner w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Zachowanie Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" wzbudzi także lęk Soni. W nocy obudzą ją koszmary ukochanego, który zacznie krzyczeć przez sen. Jakby czuł, że wydarzy się jakaś tragedia. Następnego dnia Janek wyjedzie z Grabiny, na kolejne dwa tygodnie do Warszawy. Słowem nie wspomni Soni, że tym razem rusza na niebezpieczną akcją, żeby ochraniać świadka koronnego przed bandytami.

Sprawdź też: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

Niestety kilka dni później, w 1549 odcinku "M jak miłość" Sonia nie będzie mogła dodzwonić się do ukochanego. Dotrze do niej przerażająca wiadomość, że Janek zaginął, a jego informator nie żyje. Bandyci wydadzą na Morawskiego wyrok śmierci!

M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze