M jak miłość, odcinek 1545: Kinga każe Magdzie przejąć opiekę nad Polą. Kamil nie nadaje się na ojca

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545: Kinga każe Magdzie przejąć opiekę nad Polą. Kamil nie nadaje się na ojca

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga każe Magdzie przejąć opiekę nad Polą. Kamil nie nadaje się na ojca

2020-11-23 14:20

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) znów okaże się fatalnym ojcem. Pola (Hanna Nowosielska) nie będzie mogła przez niego wybrać się na bal, bo kompletnie zapomni o córce. Nad dziewczynką zlituje się Magda (Anna Mucha), której pęka serce, kiedy widzi jak nieudolnie Gryc zajmuje się dzieckiem. Nie da rady poradzić sobie sama i zwróci się o pomoc do Kingi (Katarzyna Cichopek). W 1545 odcinku "M jak miłość" Zduńska zauważy skalę problemu i wymyśli, że to Magda powinna przejąć opiekę nad Polą, by dziecko wreszcie miało normalny dom!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Magda przyjdzie do Kingi z prośbą o pomoc. Budzyńska postara się uratować marzenie Poli o pójściu na bal. Kamil będzie tak zajęty sobą, że jak zwykle zapomni o córce i przygotowaniu dla niej stroju. Magda i Kinga postanowią temu zaradzić. 

- Kamil cię w to wrobił? - Kinga zauważy, że Magda wykonuje obowiązki za Gryca.

- No miał dwa tygodnie, rozumiesz? Od dwóch tygodni wiedział, że bal jest dzisiaj. Kiedy się zorientował? Dzisiaj. - Budzyńska w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie niedowierzać w lekkomyślność kolegi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil nie daruje Kamili, że go nie chciała. Kariera Jabłońskiej będzie skończona

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie wątpić, że Kamil dobrze zajmuje się Polą.

- Dobrze, że Pola ma ciotki, bo inaczej dziewczynka byłaby centralnie na lodzie - Kinga zauważy, że bez Magdy, Pola mogłaby bardzo cierpieć z powodu zachowania Kamila.

- To prawda... - Budzyńska nawet nie będzie udawać, że nie zgadza się z Kingą.

W 1545 odcinku "M jak miłość" znów wyjdzie na jaw, że coraz więcej osób myśli, że Kamil kompletnie nie nadaje się na ojca i obarcza swoimi błędami innych.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Piotrek wyprze się romansu z Kamilą! Okrutnie okłamie Kingę

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga zasugeruje Magdzie, że gdyby nie ona, Pola nie miałaby normalnego życia. To nie pierwszy raz kiedy Budzyńska ratuje małą Polę z opresji. Zduńska to zauważy i da do zrozumienia, że to właśnie ona powinna się zajmować dziewczynką, a nie Kamil, który o niczym nie pamięta. W 1545 odcinku "M jak miłość" Gryc znów wybierze dbanie o siebie, a nie o cókę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze