M jak miłość, odcinek 1542: Łukasz na zawsze straci córkę! Będzie musiał oddać Natalię jej drugiemu ojcu - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1542: Łukasz na zawsze straci córkę! Będzie musiał oddać Natalię jej drugiemu ojcu - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1542: Łukasz na zawsze straci córkę! Będzie musiał oddać Natalię jej drugiemu ojcu - ZWIASTUN

2020-11-16 20:52

W 1542 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) znów będzie musiał pożegnać się z córką, bo Katia (Joanna Jarmołowicz) wywiezie Natalię (Lena Dałek) do Gruzji! Na własne życzenie Wojciechowski straci dziecko. Dlaczego? Bo zawrze tajną umowę z mężem Katii. Bandyta Igor (Ali Bahrudinov) wymusi na nim obietnicę, że pomoże mu odzyskać żonę i córeczkę. A Łukasz w 1542 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na taki układ. Pogodzi swoją byłą dziewczynę z jej niebezpiecznym mężem. Tym samym odda Natalię w ręce drugiego ojca. Ryzykując, że już nigdy jej nie zobaczy.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Katia zacznie planować nowe życie z Polsce, z dala od Igora i jego gruzińskiej rodziny. A wszystko po to, by zrealizować marzenia o studiach, pracy i podróżach. Nie będzie chciała być z mężem, który zamknął ją w domu i nie pozwolił na niezależność. Plany Katii nie będą na rękę Łukaszowi, który związał się już z nową dziewczyną Kasią (Paulina Lasota) i obecność byłej narzeczonej niewątpliwie wpłynie na ich relację.

Choć tak rzadko widuje córkę Natalię, to nie będzie chciał niczego zmieniać w swoim życiu. W przeciwieństwie do Marty (Dominika Ostałowska). Bo matka Łukasza w 1542 odcinku "M jak miłość" postanowi zatrzymać Katię w Polsce, żeby mieć przy sobie też ukochaną wnuczkę. Posunie się do tego, że nawet zastraszy niedoszłą synową.

- Masz we mnie szczerego przyjaciela, ale możesz też mieć wroga... jeśli będziesz próbowała odciąć nas od dziecka. Bo ja też chcę regularnie widywać swoją wnuczkę. Mam nadzieję, że do takiego konfliktu nigdy między nami nie dojdzie… I jeszcze jedno: proszę cię, żeby ta rozmowa została między nami... Czy mogę na to liczyć?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1542: Seks randka Łukasza i Kasi brutalnie przerwana przez matkę

Z kolei Łukasz w 1542 odcinku "M jak miłość" zrezygnuje z walki o dziecko. Jakby pogodził się z tym, że teraz Igor jest ojcem jego córki Natalii. Bandyta z Gruzji znów odwiedzi Wojciechowskiego, żeby dogadać szczegóły ich układu. Bo Łukasz wziął na siebie ciężar pogodzenia Katii z porywczym mężem. - Obiecałeś, że mi pomożesz i co?

- Cierpliwości... - uspokoi go Łukasz. Jednak Igor w 1542 odcinku "M jak miłość" znów wybuchnie. - Jasne! Ja wiedziałem, że po tobie nie można się spodziewać niczego dobrego!- A czego ty ode mnie oczekujesz, cudu? - Przynajmniej, żebyś nie mieszał w naszym życiu. Jakby nie ty, to Katia już dawno wróciłaby do domu!- Tak? Może to jeszcze moja wina, że od ciebie uciekła?! - krzyknie wreszcie Wojciechowski.

M jak miłość, odcinek 1542: Groźby Marty! Nie pozwoli, żeby Katia zabrała jej wnuczkę

Wreszcie obaj ojcowie małej Natalii pójdą razem na spacer. A Łukasz w 1542 odcinku " jak miłość" powie Igorowi, że Katia dusi się w domu na wsi z dzieckiem, chce pracować, studiować, być niezależna. Spróbuje negocjować z Igorem warunki powrotu Katii. Bandyta zapewni, że zgodzi się na wszystko. Podczas rozmowy ze swoją byłą Łukasz zacznie ją przekonywać, żeby dała szansę mężowi. - Katia, czuję się trochę jak adwokat diabła, ale myślę, że powinnaś pogadać z Igorem...

- To jest najbardziej uparty człowiek, jakiego znam. - Ale posłuchaj przynajmniej co ma do powiedzenia... - doradzi jej Wojciechowski.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1542: Marta nastawi Łukasza przeciwko Katii! Namówi go na walkę w sądzie o córkę

Niestety w 1542 odcinku "M jak miłość" Łukasz czeka kolejne pożegnanie z Natalią. - Nie chcę cię stracić... - wyzna córce, ale nie zrobi nic, żeby ją zatrzymać w Polsce razem z matką i ojczymem. Katia i Igor w 1542 odcinku "M jak miłość" pogodzą się i wrócą razem do Gruzji. Bandyta później podziękuje rywalowi, że się za nim wstawił i przekonał ukochaną.

M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Katia (Joanna Jarmołowicz)
M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Ali Bahrudinov)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Łukasz (Jakub Józefowicz), Igor (Ali Bahrudinov)
M jak miłość odc. 1542. Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odc. 1542: Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1541. Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Natalia (Lena Dałek), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze