M jak miłość, odcinek 1529: Iza znowu będzie umierać ze strachu o Marcina! Ten koszmar nigdy się nie skończy

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1529: Iza znowu będzie umierać ze strachu o Marcina! Ten koszmar nigdy się nie skończy

M jak miłość, odcinek 1529: Iza znowu będzie umierać ze strachu o Marcina! Ten koszmar nigdy się nie skończy

2020-09-25 15:56

Iza (Adriana Kalska) w 1529 odcinku "M jak miłość" znów będzie opatrywać rany swojego męża, Marcina (Mikołaj Roznerski). Ale to nic w porównaniu z tym, jak znów będzie się o niego bała! Chodakowska będzie w kiepskim stanie psychicznym, a jej dzielny mąż zajęty pracą tego nie zauważy... Kiedy Iza otworzy mu drzwi w 1529 odcinku "M jak miłość" prawie zemdleje na widok twarzy ukochanego! Czy ten koszmar kruchutkiej Izy kiedyś się skończy?

"M jak miłość" odcinek 1529 - wtorek, 29.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" Iza będzie mocno przemęczona i zestresowana. Po raz kolejny wybierze się do Anety po receptę na psychotropy, ale znów wydarzy się, na co żadne leki świata nie pomogą.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1529: Marcin i Olek wezmą się za łby o Anetę! A to dopiero początek tragedii

Marcin i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) będą mieli nowego klienta, który zgłosi się do nich ze sprawą grubego oszustwa w swojej firmie. Detektywi mocno zaangażują się w sprawę i będą śledzić oszustwa dniami i nocami. Niestety w pewnym momencie dotrą za daleko... 

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

W 1529 odcinku "M jak miłość" Iza po raz kolejny męża w strasznym stanie! Pobity, ledwo trzymający się na nogach i ledwo wydobywający z siebie cichy głos. Czy Ixaa rzuci się opatrzeć, czy bęzie miała dość?

- Kochanie, mieliśmy dzisiaj trudną sytuację w pracy - zacznie cicho wyjaśniać pobity Marcin żonie w 1529 odcinku "M jak miłość". 

 - Ty zawsze masz jakąś trudną sytuację w pracy - odpowie załamana i wściekła Iza.  - Marcin ja nie chcę się o ciebie bać!

Jak zakończy się ten dzień małżonków Chodakowskich? Czy Marcin będzie cierpiał, czy zmieni pracę? A może to Iza weźmie sprawy we własne ręce w 1529 odcinku "M jak miłość?  

Najnowsze