M jak miłość, odcinek 1528: Lilka wyrzeknie się własnego ojca! To ona uratuje Krystynę przed Banachem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Lilka wyrzeknie się własnego ojca! To ona uratuje Krystynę przed Banachem

M jak miłość, odcinek 1528: Lilka wyrzeknie się własnego ojca! Pozna tajemnicę matki Krystyny

2020-09-28 21:39

W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) będzie wciąż prześladowana i zastraszana przez męża sadystę, który przed laty zrobił z niej prostytutkę. Matka Lilki (Monika Mielnicka) będzie żyła w ciągłym strachu. Tylko Staszek (Sławomir Holland) będzie wiedział o demonach przeszłości. W 1528 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Banach (January Brunov) znów zaatakuje. Ponownie pojawi się w domu Krystyny. Po tym, jak przegoni go Staszek, będzie chciał dopaść Lilkę. Wreszcie spełni się jego chora zemsta i powie dziewczynie całą prawdę o matce. Jak zareaguje roztrzęsiona Lilka kiedy pozna tajemnicę matki?

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna będzie żyła w ciągłym strachu. Zwierzy się Staszkowi ze swoich koszmarnych wspomnień. Latami była bita i dręczona przez swojego męża, bezwzględnego i wyjątkowo okrutnego Krzysztofa. Zdradził ją, zabrał cukiernię, w której oboje pracowali, a potem wypędził z domu. Z pomocą Staszka i rodziny Mostowiaków terroryzowana matka Lilki odzyskała nadzieję, że być może jej los się odwróci. Niestety, w 1528 odcinku "M jak miłość" Banach ponownie przyjdzie ją zastraszać. Kiedy Staszek będzie próbował obronić Krystynę, Krzysztof obieca, że dopadnie Lilkę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1530: Przebiegła Anka dopnie swego! Wreszcie zdobędzie coś, co Magda chciała ukryć

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN: Teść Mateusza okradnie Mostowiaków?! Dowiedzą się kim przed ślubem była jego żona

Po konfrontacji ze Staszkiem w 1528 odcinku "M jak miłość' rozjuszony Banach dopadnie Lilkę. Zastanie ją i Krystynę w domu. Uśmiech szybko zejdzie z ich twarzy. Będą przerażone.

- Dzień dobry! Kamila nie ma? Szkoda… Ale przynajmniej tobie powiem prawdę o twojej matce! To cię na pewno zainteresuje... - powie z satysfakcją w 1528 odcinku "M jak miłość".

Lilka nie zareaguje tak, jakby spodziewał się tego sadysta. Wykrzyczy mu prosto w twarz, co o nim myśli.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1529: Aneta nie zniesie prawdy o swojej matce! Nie wybaczy Iwonie, że ją zostawiła

Takiego obrotu spraw w 1528 odcinku "M jak miłość" nikt się nie spodziewał. Banach będzie pewny, że Lilka znienawidzi matkę. Tymczasem stanie po jej stronie i wyrzuci Krzysztofa z domu. 

- Wynoś się stąd i nigdy tu nie wracaj! - powie wściekła dziewczyna

Nie takiej reakcji spodziewa się Banach. W 1528 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział co ma powiedzieć. Będzie w szoku i wyjdzie z mieszkania. Roztrzęsiona Lilka przytuli matkę, okazując jej wsparcie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze