M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

2020-09-22 21:39

W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) nie uwolni się od byłego męża sadysty, który przed laty zrobił z niej prostytutkę. Matka Lilki (Monika Mielnicka) będzie żyła w ciągłym strachu. Tylko Staszkowi (Sławomir Holland) zwierzy się z tego, co przeżywa. Wyzna mu także prawdę o swojej przeszłości. W 1528 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Banach (January Brunov) znów zaatakuje. Ponownie pojawi się w domu Krystyny i zacznie jej grozić. Staszek stanie w jej obronie, ale Banach się nie podda i zdecyduje się dorwać Lilkę. Czy okrutny sadysta zabije córkę i byłą żonę?

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1528 odcinku "M jak miłość" Banach ponownie zaatakuje Krystynę. Będzie myślał, że nikt nie wie o tym, że kobieta była w przeszłości prostytutką. Jednak przed tym sama zdecyduje się wyznać prawdę Staszkowi.

- Byłam naiwną dziewczyną ze wsi. Zakochałam się w takim jednym, cieszyłam się, że zabierze mnie do dużego miasta. Byłam taka głupia! Ale nie byłam jedyna… Przywiózł nas wszystkie do Warszawy tylko w jednym celu… I potem zaczął się ten koszmar…- wyjawi Banachowa przyjacielowi w 1528 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Dojdzie do makabrycznego wypadku

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN: Teść Mateusza okradnie Mostowiaków?! Dowiedzą się kim przed ślubem była jego żona

Jeszcze tego samego dnia w 1528 odcinku "M jak miłość" Banach wtargnie do domu Krystyny. Kiedy pojawi się w progu, w obronie kobiety stanie Staszek. Przypomni mu, że jest byłym policjantem i może nieźle go załatwić. Banach nic sobie nie zrobi z jego słów i jeszcze bardziej się wścieknie. W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna zadrży o swoje życie. Krzysztof jednak postanowi dopaść Lilkę...

Przeczytaj: Nowa Joasia w M jak miłość. Zastąpiła Kurdej-Szatan w ważnej roli, a teraz zaliczy niezłą wpadkę z Pawłem

Po konfrontacji ze Staszkiem w 1528 odcinku "M jak miłość' rozjuszony Banach odnajdzie Lilkę. Postanowi powiedzieć jej sekret matki.

- Dzień dobry! Kamila nie ma? Szkoda… Ale przynajmniej tobie powiem prawdę o twojej matce! To cię na pewno zainteresuje... - powie z satysfakcją w 1528 odcinku "M jak miłość".

Czy skończy się tylko na brutalnych słowach? Czy Banach zrobi krzywdę kobietom? Dowiemy się już wkrótce!

Najnowsze