M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

M jak miłość, odcinek 1528: Banach będzie chciał zabić Lilkę i Krystynę? Nawet Staszek go nie załatwi

2020-09-22 21:39

W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) nie uwolni się od byłego męża sadysty, który przed laty zrobił z niej prostytutkę. Matka Lilki (Monika Mielnicka) będzie żyła w ciągłym strachu. Tylko Staszkowi (Sławomir Holland) zwierzy się z tego, co przeżywa. Wyzna mu także prawdę o swojej przeszłości. W 1528 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Banach (January Brunov) znów zaatakuje. Ponownie pojawi się w domu Krystyny i zacznie jej grozić. Staszek stanie w jej obronie, ale Banach się nie podda i zdecyduje się dorwać Lilkę. Czy okrutny sadysta zabije córkę i byłą żonę?

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1528 odcinku "M jak miłość" Banach ponownie zaatakuje Krystynę. Będzie myślał, że nikt nie wie o tym, że kobieta była w przeszłości prostytutką. Jednak przed tym sama zdecyduje się wyznać prawdę Staszkowi.

- Byłam naiwną dziewczyną ze wsi. Zakochałam się w takim jednym, cieszyłam się, że zabierze mnie do dużego miasta. Byłam taka głupia! Ale nie byłam jedyna… Przywiózł nas wszystkie do Warszawy tylko w jednym celu… I potem zaczął się ten koszmar…- wyjawi Banachowa przyjacielowi w 1528 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Dojdzie do makabrycznego wypadku

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN: Teść Mateusza okradnie Mostowiaków?! Dowiedzą się kim przed ślubem była jego żona

Jeszcze tego samego dnia w 1528 odcinku "M jak miłość" Banach wtargnie do domu Krystyny. Kiedy pojawi się w progu, w obronie kobiety stanie Staszek. Przypomni mu, że jest byłym policjantem i może nieźle go załatwić. Banach nic sobie nie zrobi z jego słów i jeszcze bardziej się wścieknie. W 1528 odcinku "M jak miłość" Krystyna zadrży o swoje życie. Krzysztof jednak postanowi dopaść Lilkę...

Przeczytaj: Nowa Joasia w M jak miłość. Zastąpiła Kurdej-Szatan w ważnej roli, a teraz zaliczy niezłą wpadkę z Pawłem

Po konfrontacji ze Staszkiem w 1528 odcinku "M jak miłość' rozjuszony Banach odnajdzie Lilkę. Postanowi powiedzieć jej sekret matki.

- Dzień dobry! Kamila nie ma? Szkoda… Ale przynajmniej tobie powiem prawdę o twojej matce! To cię na pewno zainteresuje... - powie z satysfakcją w 1528 odcinku "M jak miłość".

Czy skończy się tylko na brutalnych słowach? Czy Banach zrobi krzywdę kobietom? Dowiemy się już wkrótce!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze