M jak miłość, odcinek 1514: Ślub Anety i Olka w więzieniu! Aneta dopuści się fałszerstwa

2020-04-27 21:09 jkk
M jak miłość, odcinek 1514: Ślub Anety i Olka w więzieniu! Aneta dopuści się fałszerstwa
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1514: Ślub Anety i Olka w więzieniu! Aneta dopuści się fałszerstwa

W 1514 odcinku "M jak miłość" odbędzie się ślub Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) w więzieniu. Aneta zrobi wszystko, żeby podnieść na duchu ukochanego i zostać z nim na zawsze, na dobre i złe czasy... W 1514 odcinku "M jak miłość" dopuści się nawet fałszerstwa, aby stanąć z nim na ślubnym kobiercu za kratami! Tym razem zakochana Aneta oszuka nie tylko prokuratora (Grzegorz Woś), ale i ukochanego! Czy tym sposobem uda jej się sprawić, że Olek będzie choć przez chwilę szczęśliwy?

"M jak miłość" odcinek 1514 - wtorek, 28.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1514 Aneta skupi się na organizacji ślubu z Olkiem. I zrobi to w tajemnicy przed ukochanym! Zadanie doda sił przede wszystkim jej samej, ale w założeniu będzie, że i Olek może podniesie się po tak doniosłym wydarzeniu...

Takie będzie cel Anety w 1514 odcinku "M jak miłośc" - wyrwać Olka z depresji i dać mu motywację do dalszej walki o życie i wolnośc. W przygotowaniach do ceremonii pomagać jej będzie Iza. Czy jednak tym razem Aneta nie posunie się ciut za daleko?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety, poza opowiadaniem "bajek" organom ścigania, Iza złamie też prawo - w USC podrobi podpis nieświadomego narzeczonego na dokumentach! Czy Olek będzie szczęśliwy, kiedy spotka go taka niespodzianka?

Wygląda na to, że będzie miał szansę poczuć się lepiej. Oprócz ślubu Aneta, zadba też w 1514 odcinku "M jak miłość" o to, aby rodzina wyciągnęła Olka ze stanu ciężkiej depresji... załatwi Izie zgodę na widzenie - to ona przypomni załamanemu Olkowi, że tamtej strasznej nocy nad jeziorem, zabijając Artura (Tomasz Ciachorowski) ocalił ją i dzieci....Iza będzie wdzięczna i poprosi Olka, by się nie poddawał. Od brata Olek dowie się, że prokurator tylko czeka na to, że Olek nie wytrzyma presji...

Jak będzie wyglądał ślub Olka z Anetą za kratami w 1514 odcinku "M jak miłość"? Czy rodzinie Chodakowskich uda się odnaleźć w tym iskrę radości i nadziei?

Najnowsze