M jak miłość, odcinek 1514: Aneta i Olek wezmą ślub w więzieniu! Zmusi prokuratora, żeby się zgodził

2020-04-02 9:21 sz
M jak miłość, odcinek 1514: Aneta i Olek wezmą ślub w więzieniu! Zmusi prokuratora, żeby się zgodził
Autor: ipla.tv M jak miłość, odcinek 1514: Aneta i Olek wezmą ślub w więzieniu! Zmusi prokuratora, żeby się zgodził

W 1514 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) załatwi za plecami Olka (Maurycy Popiel) ślub w areszcie! Kryńska zamierza wykorzystać prawdopodobnie ostatnią szansę na zostanie żoną Chodakowskiego. W 1514 odcinku "M jak miłość" owinie sobie urzędników wokół palca i przekona samego prokuratora (Grzegorz Woś), żeby pozwolił jej zostać żoną Olka. Jak Aneta z "M jak miłość" tego dokona?

"M jak miłość" odcinek 1514 - poniedziałek, 27.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1514 odcinku "M jak miłość" Aneta załatwi ślub w areszcie dla siebie i Olka. Po weselu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) młodszy Chodakowski został aresztowany przez policję i oskarżony o zabójstwo Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).

Wkrótce bliscy Olka rozpoczną rozpaczliwą walkę o jego wolność. Marcin poprosi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), żeby został adwokatem brata, a sam spróbuje przekonać Kamila (Marcin Bosak), żeby wycofał oskarżenia. Pętla wokół szyi Olka jednak zacznie się zacieśniać, więc Aneta postanowi działać.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek w więzieniu weźmie ślub z Anetą! Nie będą razem po ślubie - ZDJĘCIA

Kryńska z "M jak miłość" nie widzi świata poza Olkiem i kocha go ponad życie. Ich związek był pełen emocji, a Chodakowski wielokrotnie próbował odsunąć od siebie ukochaną, szczególnie po sprawie z Arturem. Miłość jednak wygra i Aneta w 1514 odcinku "M jak miłość" osiągnie swój cel. 

Dziewczyna Olka odwiedzi Urząd Stanu Cywilnego, żeby spytać o możliwość wzięcia ślubu w areszcie. Jak donosi "Świat Seriali" Iza (Adriana Kalska) dowie się o planie przyjaciółki i postanowi ją wesprzeć. Zdobędą zgodę Olka na ślub, a żona Marcina znajdzie kreację dla panny młodej. Po wszystkim obie kobiety pojadą na spotkanie z prokuratorem. Mężczyzna prowadzący sprawę Chodakowskiego wyrazi zgodę na ślub. Aneta mianuje Izę swoją świadkową.

Czy po ślubie Aneta i Olek będą żyli długo i szczęśliwie? Niestety dopóki sąd nie uniewinni lekarza nie ma na to żadnych szans! Zobacz zdjęcia z nowych odcinków serialu "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Najnowsze