M jak miłość, odcinek 1513: Kinga i Piotrek rozstaną się w gniewie! Rodzina stanie po stronie Zduńskiego

2020-04-09 8:00 sz
M jak miłość, odcinek 1513: Kinga i Piotrek rozstaną się przez prawniczkę Kamilę! Rodzina stanie po stronie Zduńskiego
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1513: Kinga i Piotrek rozstaną się przez prawniczkę Kamilę! Rodzina stanie po stronie Zduńskiego

W "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyją największy kryzys małżeński, który do tej pory miał miejsce. W 1513 odcinku "M jak miłość" Zduński rozstanie się z żoną i wyjedzie z atrakcyjną prawniczką Kamilą (Anna Gorajska) z Polski. Na niekorzyść Kingi wpłynie fakt, że rodzina stanie po jego stronie. Jak do tego dojdzie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1513 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1513 - poniedziałek, 27.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1513 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Zduńskich znajdzie się na granicy rozwodu. Kinga będzie miała serdecznie dość nieszczerości męża oraz tego, że o wszystkich ważnych decyzjach życiowych dowiaduje się jako ostatnia. 

Dwutygodnik "Świat Seriali" zapowiada, że to będzie do tej pory największy kryzys w ich związku. Zresztą nie bez powodu. Zduński naprawdę przekroczy granicę! Co takiego się wydarzy?

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na kwarantannie przez koronawirusa! Jak dzielą się opieką nad synem?

W 1513 odcinku "M jak miłość" Piotrek po raz kolejny przełoży pracę ponad rodzinę. Już wcześniej wyjechał na kilka miesięcy na kontrakt do Niemiec, a niedawno bez żadnych zastrzeżeń zrezygnował z urlopu z rodziną na rzecz sprawy zleconej od Wernera (Jacek Kopczyński). Tym razem będzie jeszcze gorzej.

Zduński w "M jak miłość" przyjmie propozycję wyjechania do Stanów Zjednoczonych, gdzie miałby zostać przez trzy miesiące. To nie Niemcy, gdzie okazjonalny przyjazd do domu nie jest aż takim problemem, lecz co najmniej kilkunastogodzinna podróż samolotem. O planach Piotrka w 1513 odcinku "M jak miłość" będą wiedzieć wszyscy, tylko nie Kinga. 

Jej mąż powie jej o swoim wyjeździe podczas rodzinnej kolacji, aby zminimalizować ryzyko awantury. Zduńska od razu domyśli się jaki był jego plan i mu tego nie wybaczy! Poczuje się zdradzona, jakby jej zdanie kompletnie się nie liczyło. Piotrek w "M jak miłość" zostawi ją, a w podróży towarzyszyć mu będzie atrakcyjna prawniczka Kamila Jabłońska (Anna Gorajska). Wiele może wydarzyć się podczas takiej delegacji!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1506: Marcin zastraszy Kamila, żeby wycofał zarzuty wobec Olka! Wściekły Olewicz nie wytrzyma - WIDEO

Najnowsze