M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz po stracie dziecka oszukają Barbarę! Jak ukryją, że poroniła przez gwałciciela?

2020-04-08 17:41 Ag
M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz po stracie dziecka oszukają Barbarę! Jak ukryją, że poroniła przez gwałciciela?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz po stracie dziecka oszukają Barbarę! Jak ukryją, że poroniła przez gwałciciela?

Lilka (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" straci dziecko po kolejnym brutalnym ataku gwałciciela (Szymon Nygard), którym okazał się kierowca karetki z przychodni Rogowskich w Lipnicy. Co będzie dalej z Lilką po poronieniu? Jak Mateusz (Krystian Domagała) i jego zgwałcona dziewczyna przekażą rodzinie złe wieści? To się okaże dopiero w 1512 odcinku "M jak miłość" kiedy Lilka po wyjściu ze szpitala dojdzie już do siebie. Całą prawdę o stracie dziecka gwałciciela poznają tylko nieliczni. Barbara (Teresa Lipowska), ze względu na swoje chore serce, w 1512 odcinku "M jak miłość" nie dowie się o ataku na Lilkę. Młodzi oszukają babcię, ale czy ukryją poronienie?

"M jak miłość" odcinek 1512 - wtorek, 21.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" nie będą rodzicami! Dziewczyna Mostowiaka nie urodzi dziecka gwałciciela, bo w 1509 odcinku "M jak miłość" straci ciążę! Po kolejnym brutalnym ataku na Lilkę przed kierowcę karetki, Daniela, i silnym uderzeniu w brzuch nastolatka poroni! Tym samym młodzi narzeczeni nie będą już musieli podejmować dramatycznej decyzji o aborcji. Bo Lilka nie chciała przecież wydać na świat dziecka swojego oprawcy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz wezmą ślub i zatrzyma ich policja! Narkotyki na ślubie Mostowiaka - WIDEO

Ciąg dalszy tych wydarzeń nastąpi dopiero w 1512 odcinku "M jak miłość". Lilka wyjdzie ze szpitala i nadejdzie dzień jej ślubu z Mateuszem. Akurat będzie sylwester, więc ostatni dzień roku zakochani postanowią uczcić w wyjątkowy sposób - rozpoczynając nowe życie po gwałcie i stracie ciąży!

Mateusz i Lilka w 1512 odcinku "M jak miłość" okłamują rodzinę, że cały dzień spędzą u kolegi, żeby odreagować traumatyczne przeżycia. W rzeczywistości wraz z Ewką (Jowita Chwałek), Alą (Alicja Ostolska) i Mikołajem (Jan Przanowski) pojadą na swój sekretny ślub do Urzędu Stanu Cywilnego. Tuż przed ceremonią Mostowiak zorientuje się, że jego narzeczona zniknęła.

Gdy ją odnajdzie Lilka w 1512 odcinku "M jak miłość" będzie miała wątpliwości, czy w obecnej sytuacji chce wziąć ślub. Nie ma ciąży i dziecka, więc nic nich do tego nie zmusza.  Zakochany Mostowiak zapewni jednak Lilkę, że ślub to jego największe marzenie, niezależnie od okoliczności.

M jak miłość, odcinek 1512: Afera na ślubie Lilki i Mateusza! Ala urządzi sobie prywatną imprezkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po ślubie w 1512 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka pojadą do Grabiny, by poinformować o tym Mostowiaków, którzy akurat zbiorą się w rodzinnym domu, żeby uczcić sylwestra. Zaskoczona Marysia zrobi nowożeńcom wyrzuty. W obronie młodych stanie Barbara (Teresa Lipowska), która wszystkiego się domyślała.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga po rozstaniu z Piotrkiem zamieszka z rodzicami! Nie uratują małżeństwa Zduńskich?

Seniorka rodu Mostowiaków w 1512 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak miała pojęcia o ataku gwałciciela na Lilkę, o tym, że dziewczyna Mateusza straciła nie jego dziecko. Młodzi przyznają się, że doszło do poronienia, ale nie ujawnią z jakiego powodu. Barbara nigdy też nie dowie się, że ciąża Lilki była skutkiem gwałtu!

	M jak miłość, odc. 1512. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1512. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1496. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1496. Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)