M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz wezmą ślub i zatrzyma ich policja! Narkotyki na ślubie Mostowiaka - WIDEO

2020-04-07 22:25 sz
M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz wezmą ślub i zatrzyma ich policja! Narkotyki na ślubie Mostowiaka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1512: Lilka i Mateusz wezmą ślub i zatrzyma ich policja! Narkotyki na ślubie Mostowiaka

W 1512 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) wezmą ślub! Ukryją to przed rodziną i zaproszą jedynie przyjaciół. Znajomi pary młodej w 1512 odcinku "M jak miłość" przed ceremonią zażyją narkotyki. Wracając do Grabiny zatrzyma ich policja! Czy ślub Lilki i Mateusza zakończy się tragedią? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1512 - wtorek, 21.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1512 odcinku "M jak miłość" Lilka i Mateusz wezmą ślub! Nastolatkowie ukryją przed rodzicami i krewnymi, że chcą zostać mężem i żoną. W dniu sylwestra okłamią bliskich i wraz ze znajomymi pojadą do Urzędu Stanu Cywilnego.

Jak donosi "Świat Seriali" Lilka i Mateusz zatają ślub z obawy, że starsi spróbują odwieść ich od tego pomysłu. Z tego powodu na swoich świadków wybiorą Mikołaja (Jan Przanowski) i Ewkę (Jowita Chwałek), a na miejsce zawiezie ich Ala (Alicja Ostolska), krewna księdza.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1509: Lilka zgłosi gwałt na policji! Dostanie pomoc psychologa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety w 1512 odcinku "M jak miłość" młodych będą trzymały się głupie pomysły. Ala, rozrywkowa i lekkomyślna dziewczyna, da Mikołajowi narkotyki! Znajomi Lilki i Mateusza zapalą marihuanę, po której świadek Mostowiaka nie będzie w stanie wydukać z siebie ani jednego słowa. W efekcie to sprawczyni całego zamieszania będzie reprezentować pana młodego.

Na tym jednak nie koniec. Po ceremonii w 1512 odcinku "M jak miłość" zakochani wraz z przyjaciółmi ruszą w stronę Grabiny. Ala ponownie wsiądzie za kierownicę. Krewna proboszcza znacząco przekroczy prędkość i cała piątka zostanie złapana przez policję! Zatrzyma ich Rafał (Jakub Kucner).

Mateusz i Lilka w 1512 odcinku "M jak miłość" podejmą decyzję na całe życie. Dopiero po ślubie powiedzą bliskim o zmianie ich stanu cywilnego. Co zrobi Banachówna i rodzina Mostowiaków? Czy zaakceptują decyzję nastolatków? Ta dwójka przeszła już tak wiele, że i tak już naprawdę nic nie jest w stanie ich rozdzielić!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1509: Lilka powie Marysi i matce prawdę o gwałcie! Nie przewidzi tragedii

	M jak miłość, odc. 1512. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1512. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)