M jak miłość, odcinek 1511: Marysia potępi nowy romans Pawła z podejrzaną Franką?! To nie dziewczyna dla niego

2020-03-31 12:54 Ag
M jak miłość, odcinek 1511: Marysia potępi nowy romans Pawła z podejrzaną Franką?! To nie dziewczyna dla niego
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1511: Marysia potępi nowy romans Pawła z podejrzaną Franką?! To nie dziewczyna dla niego

W 1511 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pozna uciekającą pannę młodą! Tajemnicza dziewczyna Franka (Dominika Kachlik) wkroczy do życia Zduńskiego dość nagle i to wcale nie spodoba się Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Po wielu nieudanych związkach syna Rogowska w 1511 odcinku "M jak miłość" krytycznym okiem spojrzy na Frankę kiedy nowa przyjaciółka Pawła niespodziewanie wkroczy do jego mieszkania. Podczas pierwszego spotkania z Franką matka Pawła nie zaakceptuje podejrzanej dziewczyny. Będzie słusznie podejrzewała, że przez nią Paweł wpakuje się w kolejne kłopoty.

"M jak miłość" odcinek 1511 - poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1511 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie miał niegroźny wypadek, kiedy pod koła jego auta wbiegnie ubrana w suknię ślubną Franka! Piękna nieznajoma oczaruje Zduńskiego od pierwszego wejrzenia do tego stopnia, że pomoże jej w ucieczce przed ślubem. Mało tego! Pożyczy France pieniądze i ubrania swojej córki Basi (Gabriela Raczyńska), żeby dziewczyna mogła zrzuć znienawidzoną suknię ślubną.

Początek znajomości Pawła z Franką w 1511 odcinku "M jak miłość" będzie dość tajemniczy. Bo i sama Franka nie będzie sprawiała wrażenia ułożonej, spokojnej dziewczyny. Wręcz przeciwnie! Od razu opowie Zduńskiego, że ucieka przed ślubem, do którego zmusza ja ojczym dla pieniędzy. Zaraz po rozstaniu z Pawłem okaże się, że Franka jest złodziejką. Włamie się do domu ojczym i ukradnie mu 30 tysięcy złotych, żeby zacząć nowe życie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1511: Paweł spowoduje wypadek i pozna miłość życia. Nowa kochanka Pawła ucieknie ze ślubu!

A kiedy w 1511 odcinku "M jak miłość" Marysia pozna Frankę, która znów odwiedzi Pawła, żeby mu oddać drobną pożyczkę, nowa znajoma syna nie zrobi na niej dobrego wrażenia. Powód? Rogowska słusznie oceni, że Franka ukrywa jakieś mroczne tajemnice, a taka dziewczyna nie jest odpowiednią kandydatką na ukochaną dla Pawła. Po tym co przeszedł w ostatnich związkach zasłużył przecież na normalną, poukładaną kobietę, która nie sprowadzi na niego problemów.

Nie przegap: M jak miłość. Olek spędzi za kratami resztę życia! Zostanie zupełnie sam - WIDEO

Wygląda na to, że w 1511 odcinku "M jak miłość" Marysia potępi Frankę. Choć nie otwarcie, ale jednak da Pawłowi wyraźnie do zrozumienia, że nie akceptuje jego przyjaciółki.

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) - nowa dziewczyna Pawła
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) - nowa dziewczyna Pawła
Najnowsze