M jak miłość, odcinek 1511: Joasia odkryje, że Wojtek ją okłamuje! Michał we wszystko zamieszany

2020-03-30 13:36 Ag
M jak miłość, odcinek 1511: Joasia odkryje, że Wojtek nią manipuluje! Tym razem przesadzi
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1511: Joasia odkryje, że Wojtek nią manipuluje! Tym razem przesadzi

W 1511 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zorientuje się, że Wojtek (Feliks Matecki) chce sterować jej życiem i posuwa się do sprytnej manipulacji, żeby związała się z Michałem (Paweł Deląg)! Przebiegły syn Joasi pokaże na co go stać kiedy w domu na Wietrznej znów zjawi się Leszek (Sławek Uniatowski). Wygranie Krajewskiemu co o nim myśli, a Joasi nawet nie powie o tej wizycie. Mimo to, w 1511 odcinku "M jak miłość" Chodakowska domyśli się co knuje Wojtuś. I będzie już miała dosyć tego, że syn wybiera z kim ma być!

"M jak miłość" odcinek 1511 - poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Od dawna w "M jak miłość" Joasia wszystkie swoje życiowe decyzje uzależnia od Wojtka i rodziny. Rozstała się z Leszkiem nie tylko dlatego, że dużo przez niego wycierpiała, ale także dlatego, że nie chciała ranić swoich najbliższych. W 1511 odcinku "M jak miłość" Leszek podejmie kolejną próbę odzyskania Joasi. Przyjedzie do domu Wietrzną, zastanie tam jednak tylko Wojtka (Feliks Matecki).

Syn Joasi zareaguje agresją na widok jej byłego kochanka. W 1511 odcinku "M jak miłość" otwarcie wygarnie biznesmenowi, że nie chce, by matka się z nim związała, cierpiała i wylewała przez niego morze łez. Na pytanie, gdzie Chodakowska aktualnie jest, nastolatek skłamie, że pewnie na zakupach. Nie zdradzi, że Joasia pracuje teraz jako menadżerka w "Bistro za rogiem" Kingi (Katarzyna Cichopek).

Patrz też: Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka!

Na tym nie koniec, bo w 1511 odcinku "M jak miłość" Wojtek będzie knuł jak połączyć Joasię z Michałem. Posunie się do kolejnej manipulacji kiedy pochwali się "piątką" z języka polskiego i wyjaśni, że to tylko zasługa sąsiada, który udziela mu korepetycji. Zacznie zachwalać mamie Ostrowskiego, a Joasia nie będzie już miała żadnych wątpliwości, że Wojtek steruje jej życiem - sam wybrał jej następnego partnera i uparcie dąży do tego, żeby była z Michałem.Tym razem jednak syn sporo przesadzi!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1507: Joasia będzie mamą? Spełni się jej największe marzenie

Najnowsze