M jak miłość, odcinek 1509: Skandal u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przyjaciółki Lilki poznają jej wstydliwy sekret

2020-04-06 21:46 Ag
M jak miłość, odcinek 1509: Skandal u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przyjaciółki Lilki poznają jej wstydliwy sekret
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1509: Skandal u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przyjaciółki Lilki poznają jej wstydliwy sekret

Skandal w "M jak miłość" na 18-stych urodzinach Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała)! Po tym jak zgwałcona Lilka (Monika Mielnicka) wreszcie przerwała milczenie i zgłosiła na policji gwałt, jedyne o czym w 1509 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie myślał, to tylko to jak pomóc ukochanej. Po traumie jaką oboje przeżyli młody Mostowiak zupełnie zapomni, że ma urodziny. Przyjęcie niespodziankę dla Mateusza z okazji 18-stki urządzą w kuchni Barbary (Teresa Lipowska) szkolne przyjaciółki Lilki: Ewka (Jowita Chwałek) i Ala (Alicja Ostolska). Pechowo właśnie wtedy w 1509 odcinku "M jak miłość" Lilka wyjawi im swój sekret!

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjątkowe, bo 18-ste urodziny Mateusza z "M jak miłość" przypadną w bardzo tragicznym momencie. Zaledwie dzień wcześniej Lilka wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i swojej matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), że została zgwałcona. Za ich namową zgłosi gwałt na policję, a funkcjonariusze z posterunku w Lipnicy rozpoczną śledztwo, by dopaść gwałciciela. Jeszcze nikt nie będzie wiedział, że to kierowca karetki Daniel (Szymon Nygard)!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1509: Urodziny Mateusza z tragedią w tle! Marysia wyjawi Lilce kim jest gwałciciel

W 1509 odcinku "M jak miłość" o urodzinach Mateusza będzie pamiętała tylko babcia Barbara. W ostatniej chwili przypomną sobie o nich Rogowscy. Seniorka rodu Mostowiaków upiecze tort dla wnuka, który tego dnia pójdzie z Lilką na wagary, żeby w USC załatwić formalności przed ślubem. Przypadkowo w domu w Grabinie zjawią się przyjaciółki Lilki, a nieświadoma niczego Ewka wyda zakochanych, że nie byli w szkole.

Sprytne nastolatki w 1509 odcinku "M jak miłość" na wieść o urodzinach Mateusza zaoferują Barbarze swoją pomoc i urządzą w kuchni przyjęcie niespodziankę. Mostowiakowa zostawi je same w domu, bo będzie musiała wyjść na próbę chóru. I właśnie wtedy do domu wejdą Lilka z Mateuszem. Nieświadomi, że mają niespodziewanych gości.

- Powinieneś się cieszyć i bawić a nie zadręczać ciążą swojej dziewczyny! - powie zbyt głośno Lilka wchodząc do kuchni, a Ewka i Ala wszystko usłyszą.
- Niespodzianka! - krzykną zszokowane nowiną o ciąży przyjaciółki.

 W 1509 odcinku "M jak miłość" Lilka wpadnie w panikę, że wszystko się wyda, że cała szkoła będzie teraz wiedziała o jej ciąży! - Dziewczyny proszę, nie chcę o tym rozmawiać. I błagam, nie mówcie nikomu... - odpowie na wścibskie pytania, który to miesiąc i czy rodzice wiedzą.
- To świeża sprawa... - okłamie je Mateusz.
- Dopiero wczoraj się dowiedzieliśmy! I ten test... Totalnie zmiotło nas z nóg - doda Lilka.

- Prędzej czy później i tak wszyscy się dowiedzą! - uprzedzi ich Ala, ale Lilka przyzna, że zależy jej na czasie, planuje przecież aborcję. - Wolałabym, żeby jednak później...
- No, ale czego ty się boisz. Przecież ludzie w naszej szkole są spoko, nikt nie będzie się ciebie czepiał - zapewni ją Ewka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą

Czy przyjaciółki Lilki w 1509 odcinku "M jak miłość" rozniosą po Grabinie i Lipnicy plotkę o jej ciąży? A może zachowają milczenie, żeby Lilka mogła sama się uporać z myślą, że zostanie mamą? Tragiczne wydarzenia, które rozegrają się po urodzinach Mateusza wszystko zmienią!

	M jak miłość odc. 1509. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1509. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
	M jak miłość odc. 1509. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1509. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
M jak miłość, odc. 1509: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Artur (Robert Moskwa), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: tvp/vod
Najnowsze