M jak miłość, odcinek 1507: Olek popełni samobójstwo w więzieniu?! Budzyński namówi go do kłamstwa

2020-03-25 19:50 jkk
M jak miłość, odcinek 1507: Olek popełni samobójstwo w więzieniu?! Budzyński namówi go do kłamstwa
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1507: Olek popełni samobójstwo w więzieniu?! Budzyński namówi go do kłamstwa

W 1507 odcinku "M jak miłość" rodzinę Chodakowskich może spotkać kolejna wielka tragedia! Czy załamany Olek (Maurycy Popiel) popełni samobójstwo w więzieniu? Wynajęty na ratunek mecenas Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) namówi Olka do kłamstwa - czy to właśnie będzie kropla, która przeważy szalę? Załamany więzieniem Olek może nie wytrzymać prawniczych sztuczek... Czy w 1507 odcinku "M jak miłość" spróbuje ze sobą skończyć?

"M jak miłość" odcinek 1507 - wtorek, 31.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1507 odcinku "M jak miłość" Andrzej zjawi się w areszcie, by powiedzieć Olkowi całą prawdę! Prokuratora zażąda jego tymczasowego aresztowania - to mogłoby oznaczać lata za kratami! Czy ta informacja dobije załamanego aresztowaniem na weselu Izy i Marcina Olka?

- Wciąż jest szansa, że uda mi się cię z tego wyciągnąć. Pod warunkiem, że będziesz zachowywał się rozsądnie - wyjaśni Budzyński Olkowi podczas rozmowy w areszcie w 1507 odcinku "M jak miłość". Prawnik doda jeszcze jedno zdanie... Nakaże Olkowi, by w sądzie nie mówił całej prawdy o tym, co zaszło między nim a psychopatą Arturem!

Dość szybko jednak w 1507 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Olek jest o krok od psychicznego załamania. - Chcę, żeby to się już skończyło…

- I żebyś ty skończył w więzieniu? Z wyrokiem na 25 lat?! Olek, czego ty właściwie chcesz? Spowiedzi, oczyszczenia? To idź z tym do księdza, a nie do adwokata! Nie możesz sobie pozwolić na komfort mówienia całej prawdy. Chyba, że chcesz złamać serce swojej dziewczynie, matce... całej rodzinie! Jestem twoim obrońcą, nie mogę dopuścić do samobójczej misji – zwłaszcza, że znam kontekst całej sprawy!

- Przypomnij sobie, kim był Artur… Na Boga! Moim zdaniem - i wierzę w to bezgranicznie - ktoś taki jak ty nie zasługuje na więzienie... Jestem twoim obrońcą, nie mogę dopuścić do samobójczej misji, zwłaszcza że znam kontekst całej sprawy - stwierdzi Budzyński z pełnym przekonaniem.

Olek w 1507 odcinku "M jak miłość" wysłucha męża Magdy (Anna Mucha) z pewną niewielką nadzieją, ale pomysł kłamstwa nie spodoba mu się. Czy Olek będzie chciał po prosto postawić wszystko na jedną kartę i konieczność "owijania w bawełnę" go dobije? Ona sam nie do końca wierzy w swoja niewinność, a ukochana Aneta walczy sama o niego na wolności...

Podczas posiedzenia sądu w 1507 odcinku "M jak miłość" Budzyński postanowi wykazać przed sądem, że prokuratura nie ma żadnych dowodów na poparcie wniosku o osadzenie Olka za kratkami. Wniesie o natychmiastowe zwolnienie Chodakowskiego.

Niestety, w 1507 odcinku "M jak miłość" sędzia nie uzna wniosku Budzyńskiego i poprze stanowisko prokuratora. Olek będzie cekał na wyrok w areszcie! Czy nie wytrzyma i spróbuje popełnić samobójstwo?!

Zobacz koniecznie: ​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

M jak miłość, odc. 1506. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1506. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze