M jak miłość, odcinek 1506: Iza i Marcin trafią do więzienia na krycie Olka! Co z ich dziećmi?

2020-03-30 21:11 Ag
M jak miłość, odcinek 1506: Iza i Marcin usłyszą zarzuty? Trafią do więzienia na długie lata za krycie Olka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Iza i Marcin usłyszą zarzuty? Trafią do więzienia na długie lata za krycie Olka?

W 1506 odcinku "M jak miłość" nie tylko Olek (Maurycy Popiel) będzie się musiał zmierzyć z perspektywą długiej odsiadki w więzieniu za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Blady strach padnie także na Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którzy od dawna wiedzą, że Olek zabił psychola i składali fałszywe zeznania w tej sprawie. A to oznacza, że w 1506 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł nic powiedzieć, żeby bronić brata. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) ostrzeże Marcina, że za ukrywanie zbrodni, krycie Olka mogą z Izą trafić za kratki nawet na 8 lat! Co wtedy będzie z ich dziećmi?

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1506 odcinku "M jak miłość" Marcina ani na moment nie opuści strach o Olka. Świadomość tego, że brat został zatrzymany za zabójstwo Artura w dniu jego ślubu z Izą sprawi, że zacznie się bać, że ten koszmar nigdy się nie skończy. - Artur mści się na nas nawet zza grobu - powie Izie.

Jednocześnie Chodakowski razem z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) spróbuje ustalić na jakiej podstawie policja zatrzymała Olka, skoro nie znaleziono ciała Skalskiego. Dopiero po nocy Olka w areszcie w 1506 odcinku "M jak miłość" ustalą,że we wszystko był zamieszany Kamil Gryc (Marcin Bosak), że to on, po rozmowie z pijanym Olewiczem (Tomasz Dedek), wskazał miejsce ukrycia zwłok.

Patrz też: M jak miłość. Fala hejtu po ślubie Izy i Marcina. Obcy ludzie zamiast rodziny wśród gości

Wiadomość o aresztowaniu Olka w 1506 odcinku "M jak miłość" dotrze też do Jakuba Karskiego, który pracując jeszcze w CBŚ prowadził sprawę zaginięcia Artura. Marcin nie będzie miał wyjścia, powie byłemu policjantowi o tym co naprawdę stało się w domku nad jeziorem po ataku psychopaty na Izę. Jednocześnie poprosi przyjaciela o pomoc.

M jak miłość. Budzyński uratuje Olka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedługo potem w 1506 odcinku "M jak miłość" Jakub zadzwoni do Marcina, by uprzedzić go jak poważna jest sytuacja, jak wiele złych rzeczy może się stać, nie tylko Olkowi, ale także jemu oraz Izie.

- Uruchomiłem swoje kontakty i w końcu się czegoś dowiedziałem. Wygląda na to, że ten Gryc wskazał policji i prokuraturze miejsce, w którym Olek ukrył ciało. Jutro tam na miejscu będą prowadzone czynności. Marcin, obiecaj mi jedną rzecz - że nie wyskoczysz z czymś głupim! Ty i Iza o niczym nie wiedzieliście! Nie mieliście pojęcia, jasne?!
- Ale Olek, przecież... - Marcin będzie chciał bronić brata narażając siebie, swoją żonę i dzieci.

- Ja mówię teraz o was! Macie dzieci, o tym pomyśl, ok?! Możecie odpowiadać za niepowiadomienie o przestępstwie i za składanie fałszywych zeznań! A za to grozi 8 lat! - uprzedzi go Karski. W 1506 odcinku "M jak miłość" Marcin i Iza będą w sytuacji bez wyjścia.

Sprawdź też: Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

M jak miłość, odc. 1506. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1506. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1506. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1506. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)