M jak miłość, odcinek 1506: Budzyński ostrzeże Olka, że czeka go koszmar w więzieniu! Najgorsze dopiero przed nim - ZWIASTUN

2020-03-30 21:13 sz
M jak miłość, odcinek 1506: Budzyński ostrzeże Olka, że czeka go koszmar w więzieniu! Wyśle go do księdza - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Budzyński ostrzeże Olka, że czeka go koszmar w więzieniu! Wyśle go do księdza - ZWIASTUN

W 1506 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) spotka się z aresztowanym Olkiem (Maurycy Popiel). Prawnik bez wahania zgodzi się reprezentować byłego męża Magdy (Anna Mucha) w sądzie i zostanie jego obrońcą. Niestety Andrzej w 1506 odcinku "M jak miłość" ostrzeże Chodakowskiego, że jeśli coś pójdzie nie tak, to w więzieniu czeka go koszmar, a wiele złych rzeczy może też spotkać jego rodzinę. Czy Olek z "M jak miłość" pójdzie siedzieć na wiele lat za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski)?

"M jak miłość" odcinek 1506 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1506 odcinku "M jak miłość" sprawa Olka nabierze tempa. Po aresztowaniu podczas ślubu Marcina i Izy (Adriana Kalska) Chodakowski od razu trafi na przesłuchanie. Oczywiście nie będzie to zwykłe przesłuchanie.

- Zabił pan z premedytacją! - śledczy w 1506 odcinku "M jak miłość" od razu założą, że Olek jest winny i spróbują wymusić na nim przyznanie się do winy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1506: Marcin i Iza po ślubie nie będą szczęśliwi! To zemsta Artura zza grobu - WIDEO

Magda, kiedy tylko dowie się o statusie byłego męża, od razu poprosi Andrzeja o pomoc. Nakłoni go do tego, żeby reprezentował Olka w tej trudnej sytuacji.
- Przecież to jest jakaś bzdura! Wyciągniesz go z tego, prawda?

Budzyński w 1506 odcinku "M jak miłość" ulegnie ukochanej. Wyruszy w drogę. Na miejscu nie będzie miał dla Chodakowskiego dobrych wieści. Dowody są mocne, a Kamil (Marcin Gryc) z pewnością nie odpuści. Prawnik podczas spotkania od razu zauważy fatalny stan psychiczny Olka. Nie dopuści do tego, żeby klient dał się złamać.

- Wiele złych rzeczy może się dopiero teraz wydarzyć - postraszy go, nawiązując do odsiadki w więzieniu. - Na razie jesteś zatrzymany na 48 godzin – i teraz musimy zrobić wszystko, żebyś nie trafił do aresztu!
- Chcę, żeby to się już skończyło…
- I żebyś ty skończył w więzieniu? Z wyrokiem na 25 lat?! Olek, czego ty właściwie chcesz? Spowiedzi, oczyszczenia? To idź z tym do księdza, a nie do adwokata! - oburzy się. - Nie możesz sobie pozwolić na komfort mówienia całej prawdy. Chyba, że chcesz złamać serce swojej dziewczynie, matce... całej rodzinie! Jestem twoim obrońcą, nie mogę dopuścić do samobójczej misji – zwłaszcza, że znam kontekst całej sprawy! Przypomnij sobie, kim był Artur… Na Boga!(…) Moim zdaniem - i wierzę w to bezgranicznie - ktoś taki jak ty nie zasługuje na więzienie...

Tymczasem Marcin w 1506 odcinku "M jak miłość" spotka się z Grycem. Będzie chciał zmusić go do odwołania swoich zeznań.
- Wycofaj oskarżenie.
- Ja chcę tylko dojść do prawdy!
Zobacz najnowszy zwiastun powyżej.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1506: Olek załamie się po aresztowaniu! Budzyński nie wyciągnie go z więzienia - ZWIASTUN