M jak miłość, odcinek 1502: Marzenka urodzi córkę przed terminem. Dojdzie do tragedii

2020-02-18 14:08 jkk
M jak miłość, odcinek 1502: Marzenka urodzi córkę przed terminem. Dojdzie do tragedii
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1502: Marzenka urodzi córkę przed terminem. Dojdzie do tragedii

W 1502 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska) urodzi córkę! Akcja zacznie się przed terminem i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tragedii! Bóle porodowe dopadną Marzenkę w najgorszym momencie i od szybkości akcji ratunkowej będzie zależało nie tylko życie dziecka, ale i mamy! Czy ktokolwiek pomoże Marzence i zawiezie ją na czas do szpitala? Niestety, w 1502 odcinku "M jak miłość" okaże się, że na Andrzejka (Tomasz Oświeciński) żona w najważniejszym momencie liczyć nie może...

"M jak miłość" odcinek 1502 - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przez większość ciąży Marzenki Andrzejek bał się, że dziecko przyjdzie na świat przed terminem. I w 1502 odcinku "M jak miłość" dokładnie tak się stanie! Ale nawet panikujący Lisiecki nie był w stanie przewidzieć, jak dramatycznym będzie poród ich córki...

Jak podaje "Świat seriali" w 1502 odcinku "M jak miłość" Marzenka poczuje ostre bóle porodowe podczas awantury miedzy Ulą i Bartkiem. Wszyscy będą poza domem i nikt nie będzie do końca wiedział, czy to już i co mają zrobić!

W końcu jednak młode małżeństwo zawiezie Marzenkę w 1502 odcinku "M jak miłość" w jedyne sensowne miejsce, czyli na porodówkę. Tu jednak problemy zacznie stwarzać zwijająca się z bólu Marzenka, która oświadczy, że nie urodzi, dopóki nie będzie przy niej męża! Czy Andrzejek pojawi się w ogóle w szpitalu?

Czytaj też: Dramatyczny poród Katii w M jak miłość. Przy narodzinach Natalii zabraknie Łukasza

W wielkim chaosie i nerwach uda się jednak powiadomić Andrzejka i ten dotrze na porodówkę. I wtedy w 1502 odcinku "M jak miłość" wydarzy się tragedia! Andrzejek zamiast wesprzeć żonę w najtrudniejszym momencie... zemdleje!

I tak Marzenka w 1502 odcinku "M jak miłość" urodzi dziecko w wielkich bólach i bez udziału męża. Wygląda na to, że na szczęście córeczka przyjdzie na świat piękna i zdrowa.

Najnowsze