M jak miłość, odcinek 1501: Chora Joasia odrzuci Leszka! Ojciec Asi namiesza między nimi - WIDEO

2020-03-02 21:11 sz
M jak miłość, odcinek 1501: Chora Joasia odrzuci Leszka! Ojciec Asi namiesza między nimi - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1501: Chora Joasia odrzuci Leszka! Ojciec Asi namiesza między nimi - WIDEO

W 1501 odcinku "M jak miłość" chora Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ostatecznie odrzuci oświadczyny Leszka (Sławek Uniatowski). Wciąż zakochana w nim bez pamięci odda Krajewskiemu pierścionek zaręczynowy. W międzyczasie Michał (Paweł Deląg) ponownie zawalczy o serce Chodakowskiej i zajmie miejsce Leszka. Pomimo to Krajewski nie straci nadziei! Co dalej z Joasią? W 1501 odcinku "M jak miłość" między zakochanych wkroczy jeszcze ojciec Joasi, Tarnowski (Krzysztof Warunek). Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1501 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia w 1501 odcinku "M jak miłość" zerwie zaręczyny z Leszkiem! Dlaczego? Nina (Agnieszka Judycka) ponownie zaatakuje. Zacznie dobijać się do Chodakowskiej i powie jej, że ich dziecko jednak udało się uratować. Jak czytamy w "Świecie Seriali" Naiwna Joasia w 1501 odcinku "M jak miłość" uwierzy w słowa wariatki i spotka się z Leszkiem, żeby oddać mu pierścionek.

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1498: Joasia w szpitalu odrzuci oświadczyny Leszka! Weźmie ją na litość

W "M jak miłość" nieświadomy intrygi Leszek będzie święcie przekonany, że to wina Michała, który w głowie biznesmena odbił mu Chodakowską. Prawda jednak wyjdzie na jaw i Krajewski spróbuje to wszystko odkręcić. Dziecko jego i Niny zmarło w szpitalu, a ona po prostu kompletnie oszalała.

W 1501 odcinku Joasię odwiedzi jej ojciec. Okaże się, że bohaterka poważnie zachorowała. Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) w drodze do apteki wpadnie na Michała, który postanowi wyręczyć seniora w opiece nad córką. Wykorzysta okazję, żeby zbliżyć się do wybranki serca i jej rodziny. Pech sprawi, że niedługo później w "M jak miłość" Leszek z bukietem róż przyjedzie na ulicę Wietrzną. Oznajmi ojcu Chodakowskiej, że zamierza pojąć ją za żonę. 

Tarnowski pomimo deklaracji milionera stwierdzi, że woli Michała jako zięcia! Ostrowski w 1501 odcinku "M jak miłość" zajmie miejsce Leszka, przynajmniej w oczach taty. A kogo wybierze Joasia? Przekonamy się już wkrótce.

Najnowsze