M jak miłość, odcinek 1499: Lilka i Mateusz nie wezmą ślubu w urzędzie! Pojawi się poważna przeszkoda

2020-03-03 21:05 jkk
M jak miłość, odcinek 1499: Lilka i Mateusz nie dostaną ślubu! Pojawi się poważna przeszkodza
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1499: Lilka i Mateusz nie dostaną ślubu! Pojawi się poważna przeszkodza

W 1499 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) dostaną kolejną dramatyczną wiadomość: nie dostaną ślubu! Czy załamana Lilka w ciąży i jej oddany bez granic ukochany nie zasługują nawet na odrobinę szczęścia? Otóż zdaniem urzędników - nie! Czy winna będzie ciąża zgwałconej dziewczyny, czy pojawi się inna przeszkoda? Wygląda na to, że w 1499 odcinku "M jak miłość" problem powstanie po stronie Mateusza...

"M jak miłość" odcinek 1499 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1499 odcinku "M jak miłość" Mateusz oświadczy się Lilce, a w dowód miłości podaruje pierścionek swojej tragicznie zmarłej mamy (Małgorzata Kożuchowska). I kiedy już będzie się wydawało, że wszystko zaczyna się powoli układać, cios nadejdzie z jeszcze innej strony!

- Kocham cie i chcę być z tobą. Bez względu na wszystko! Jesteś miłością mojego życia - usłyszy jeszcze Lilka od Mateusza w 1499 odcinku "M jak miłość", zanim razem staną przed kolejnym dramatem. Będzie to o tyle bardziej smutne, że kiedy Lilka włoży na palec pierścionek zaręczynowy nawet lekko się uśmiechnie!

Następnie narzeczeni udadzą się do Urzędu Stanu Cywilnego 1499 odcinku "M jak miłość" ustalić datę ślubu. I tu czekać na nich będzie bardzo przykra niespodzianka! Niestety, problem leżał będzie po stronie Mateusza...

Urzędnik w 1499 odcinku "M jak miłość" nie zmięknie na widok zakochanych młodych. I oświadczy twardo, że ze ślubem będą musieli poczekać, aż Mateusz skończy 18 lat! I kiedy Lilka w ciąży z gwałcicielem znów posmutnieje Mateusz będzie próbował ratować sytuację: - To już niedługo - skomentuje decyzję urzędnika. Tylko czy ten układ nastolatków wytrzyma kolejne miesiące?

Najnowsze