M jak miłość, odcinek 1499: Barbara potępi Mateusza i Lilkę za wpadkę z ciążą! Nie zgodzi się na ślub? - ZWIASTUN

2020-03-02 21:54 jkk
M jak miłość, odcinek 1499: Barbara potępi Mateusza i Lilkę za wpadkę z ciążą! Nie zgodzi się na ślub wnuka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1499: Barbara potępi Mateusza i Lilkę za wpadkę z ciążą! Nie zgodzi się na ślub wnuka?

Barbara (Teresa Lipowska) potępi Mateusza (Krystian Domagała) i Lilkę (Monika Mielnicka) za wpadkę z ciążą! Czy stanie również na drodze do ich formalnego szczęścia? Wzburzona nestorka rodu Mostowiaków może nie zgodzić się na ślub wnuka… Jedno jest pewne: w 1499 odcinku "M jak miłość" Barbara zruga młodych zakochanych za wpadkę z ciążą! Niestety, nie dowie się jeszcze skąd ta ciąża... Czy Barbara nie zgodzi się na ślub wnuka? Zobaczcie ZWIASTUN 1499 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1499 - wtorek 3.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1499 odcinku "M jak miłość" Mateusz wyzna w końcu Barbarze, że wkrótce zostanie prababcią… Seniorka Mostowiaków nie będzie zachwycona i da temu ostry wyraz!

- Wybaczcie szczerość... ale muszę wam to powiedzieć. Mam do was potworny żal, że okazaliście się tak bardzo... nieodpowiedzialni. Jesteście dopiero na początku życia, szkoły, pracy, wszystkiego... I co teraz? Dziecko w drodze, a wy sami jak dzieci... Za rękę chodzicie, widać, że się kochacie, ale miłość to jedno, a odpowiedzialność to drugie! - usłyszą Mateusz w 1499 odcinku "M jak miłość".

w 1499 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie miał już za sobą przeprawę ze swoim ojcem, a Barbara nie będzie łaskawsza. Czy babcia nie dopuści do ślubu wnuka z Lilką?

Młody Mostowiak postanowi jednak w 1499 odcinku "M jak miłość" wziąć na siebie „odpowiedzialność” - i poprosi Lilkę o rękę! Jednak ona pomimo pięknego prezentu w postaci pierścionka po Hance Mostowiak będzie się wahać. - Nie chcę, żebyśmy to robili pod przymusem… - odpowie Lilka zakochanemu w niej do szaleństwa Mateuszowi.

Czy w 1499 odcinku "M jak miłość" zakochani Mateusz i Lilka w końcu się poddadzą i… odwołają zaręczyny? Mogłoby to doprowadzić do kolejnej wielkiej tragedii w życiu bardzo doświadczonych przez los nastolatków...

Najnowsze