M jak miłość, odcinek 1498: Iza wybierze piosenkę na pierwszy taniec z Marcinem na weselu. To wielki przebój - Youtube

2020-03-02 20:54 jkk
M jak miłość, odcinek 1498: Iza wybierze piosenkę na wesele z Marcinem i pierwszy taniec. To będzie wielki przebój - YOUTUBE
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Iza wybierze piosenkę na wesele z Marcinem i pierwszy taniec. To będzie wielki przebój - YOUTUBE

W 1498 odcinku "M jak miłość" pierwszy taniec Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) jeszcze przed ślubem! To Iza wybierze piosenkę na wesele, a Marcin nie oprze się, żeby od razu z nią nie zatańczyć! Do jakiej piosenki zatańczą Iza i Marcin na swoim weselu? Muzyka i słowa do pierwszego tańca Izy i Marcina zwalają z nóg! Bo zakochani zatańczą na swoim weselu do piosenki "Zakochani", którą śpiewa Natalia Kukulska. A wy już teraz możecie posłuchać piosenki z wesela Izy i Marcina z "M jak miłość" na Youtube.

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Iza i Marcina zatańczą pierwszy taniec. Ślub i wesele Izy i Marcina zapowiada się na wielkie wzruszenia szczęścia i łez.... Na pewno ulegną im wszyscy, bo zakochani z "M jak miłość" mają dar do tego, by wzbudzać emocje wśród widzów.

Piosenkę do pierwszego tańca w 1498 odcinku "M jak miłość" na wesele wybierze dla narzeczonych Iza. Autorką i wykonawcą piosenki "Zakochani" jest Natalia Kukulska. To wielki przebój, który wokalistka nagrała do filmu "Zakochani" z Magdaleną Cielecką i Bartoszem Opanią w rolach głównych.

Wzruszająca muzyka i słowa wydają się idealnie pasować na wesele właśnie tej prawy w "M jak miłość". W 1498 odcinku serialu potwornie zmęczony Marcin aż podskoczy, kiedy ja usłyszy. I... porwie Izę do pierwszego tańca!

Ale zanim to nastąpi Marcin dojdzie do łóżka na miękkich nogach. Tego dnia zostanie pobity w nowej pracy i Iza z wielkim trudem zniesie jego widok po powrocie. Będzie naprawdę przerażona, kiedy ujrzy zmasakrowaną twarz Marcina!Później jednak postanowi mu to wynagrodzić...

- Zasnąłem... - Marcin prawie doczołga się do Izy 1498 odcinku "M jak miłość", tłumacząc, że straszny dzień odreagował na kanapie.

- Biedactwo... A mogłaby ci coś jeszcze pokazać? - powita go miło Iza.

- Nie... Nowe oferty pracy, dziękuje bardzo...- Marci zupełn8ie nie będzie się spodziewał co go czeka!

- Spokojnie, pomęczę  cię tylko naszym ślubem... - odpowie narzeczona.

- O, na to to zawsze znajdę siłę - Marcin aż podskoczy na łóżku!

- Wybrałam piosenkę na nasz ślub i chciałabym, żebyś mi powiedział, co o tym myślisz. Chcesz posłuchać?

- I ja mam do tego zatańczyć? - pierwsza reakcja Marcina będzie tylko żartem bo zaraz doda: - Spróbujemy?

- Teraz? - Iza będzie mocno zaskoczona, kiedy Marcin poprosi ją do pierwszego tańca w 1498 odcinku "M jak miłość".

- Tak na paluszkach, bo dzieci śpią... I tak Iza Marcin odpłyną w swoim weselnym tańcu w 1498 odcinku "M jak miłość" do piosenki Natalii Kukulskiej "Zakochani"! Jakie są słowa tej piosenki do pierwszego tańca Izy i Marcina?

- Zakochani Zaczarowani.... Powietrza takie pełne dłonie, takie pełne serca, Takie pełne pełne... Chcą ciebie mieć! Tak jasno jest wokół mnie. Tak mocno zakochałam w tobie. W tobie zakochałam się! W kieszeniach mam pełno chmur  twoją gwiazdą prowadzona płyną w twych ramionach do twoich ust… 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1498: Aneta popędzi Agnieszkę. Olek ukryje przed nią ich romans! - ZWIASTUN

Najnowsze