M jak miłość, odcinek 1498: Aneta przegna Agnieszkę! Olek ukryje przed nią ich romans - ZWIASTUN

2020-03-02 20:56 Ag
M jak miłość, odcinek 1498: Aneta popędzi Agnieszkę. Olek ukryje przed nią ich romans! - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1498: Aneta popędzi Agnieszkę. Olek ukryje przed nią ich romans! - ZWIASTUN

W 1498 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) pierwszy raz spotka się z Olkiem (Maurycy Popiel) od ich rozstania, które jak się okaże było dla niej bardzo bolesne. Przez długi czas Olek się do niej nie odzywał, a teraz Olszewska zobaczy go z inną. Bo rozmowę dawnych kochanków w 1498 odcinku "M jak miłość" przerwie Aneta (Ilona Janyst), która przepędzi Agnieszkę. A Olek ukryje przed Anetą, że romansował z rudowłosą panią prokurator. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Agnieszka i Olek z "M jak miłość" rozstali się kiedy Chodakowski planował ucieczkę do Niemiec. Właśnie wtedy do jego życia znów wkroczyła Aneta, która wzięła sprawy w swoje ręce i powstrzymała go przed wyjazdem.

Olek, który wówczas nadużywał alkoholu i leków, żeby poradzić sobie z traumą po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski) nie był w stanie przyznać się Agnieszce do tego co zrobił. Dlaczego? Bo Olszewska jako prokurator musiałaby odpowiednio zareagować! Najpewniej wsadziłaby go do więzienia!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1498: Groźby Marcina. Nie pozwoli, żeby Olewicz pierwszy dopadł Kamila - ZWIASTUN

W 1498 odcinku "M jak miłość" los sprawi, że Agnieszka i Olek znów się spotkają. Wpadną na siebie przypadkiem na osiedlu. Dla obojga będzie to dość niezręczne. Zwłaszcza dla Chodakowskiego, bo akurat w samochodzie będzie na niego czekała Aneta. - Dawno się nie widzieliśmy. Co tam? Nie odzywałeś się? - zapyta Olszewska zaskoczona widokiem byłego kochanka.

- Myślałem, że sobie tego nie życzysz...
- A ja myślałam, że to była nasz wspólna decyzja, ale powiedzmy, że to już nie ma żadnego znaczenia. Prawda?
- Nie wiem co mam ci powiedzieć. Jak zwykle wprawiasz mnie w zakłopotanie...
- Proszę cię...
- Przepraszam cię, muszę lecieć...
- To może zapraszam cię kiedyś na kawę. Jeżeli będziesz miał ochotę... Tylko na kawę!

I nagle w 1498 odcinku "M jak miłość" między nich wkroczy Aneta, która przepędzi Agnieszkę. W dość miły, ale wyjątkowo skuteczny sposób. - Olek, spóźnimy się! Nie przedstawisz nas? - rzuci z promiennym uśmiechem. Olek nie będzie miał odwagi przyznać się kim dla niego jest Agnieszka.

Dopiero nieco później w 1498 odcinku "M jak miłość" w szpitalu Aneta zapyta ukochanego o kobietę, z którą rozmawiał.
- Czego od ciebie chciała ta seksowna, ruda mamuśka?
- Nic nie chciała, minęła mnie w drzwiach! - okłamie ją Olek.
- Tak, to o czym rozmawialiście? Co się dzieje? Dlaczego ty mi nigdy nic nie mówisz?! - Aneta znów będzie robiła mu wymówki, ale  Chodakowski znów się wykręci.


Sprawdź też: M jak miłość. Olek stanie przed sądem! Kamil go pogrąży, a Marcin i Iza potwierdzą zeznania - WIDEO

M jak miłość, odc. 1498: Olek, (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498: Olek, (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość, odc. 1498. Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498. Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość, odc. 1498. Aneta (Ilona Janyst)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498. Aneta (Ilona Janyst)

Tymczasem Agnieszka w 1498 odcinku "M jak miłość" poszuka wsparcia u Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Znów będzie samotną matką, bez kochanka u boku, dzięki któremu mogłaby choć na moment zapomnieć o tym jak bardzo brakuje jej bliskości i prawdziwej miłości.

- Spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy. Rozmawiam z nim i nagle u jego boku pojawia się dziewczyna i mnie odgania! Nie wiem, to... Nie byłam nigdy w Olku zakochana, ale to nie było miłe uczucie, powiem nic. Tak mnie zostawił... - dopiero w 1498 odcinku "M jak miłość" Agnieszka przyzna jak zabolało ją to rozstanie.

- Dziwne, że nic nie powiedział... - Joasia nie będzie kryła zaskoczenia.

- Nie wiem czy na miłość w naszym wieku można liczyć? To jest możliwe? Może do tego trzeba mieć faktycznie 20 lat, trzeba być totalnie szalonym, żeby się w to wszystko tak rzucić... - przyzna Agnieszka, która po rozstaniu z Olkiem straciła nadzieję, że jeszcze kiedyś z kimś będzie.

M jak miłość, odc. 1498: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Najnowsze