M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek wyrzeknie się matki! Małgosia nigdy już nie zastąpi Joasi

2020-01-31 8:58 jkk
M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek wyrzeknie się matki! Małgosia nigdy już nie zastąpi Joasi
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek wyrzeknie się matki! Małgosia nigdy już nie zastąpi Joasi

W 1494 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) nie będzie chciał znać rodzonej matki! Małgosia (Joanna Koroniewska) nie ma już żadnych szans u swojego syna - nigdy nie zastąpi mu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Faktem jest, że Joasia i Wojtuś mieli bardzo dużo czasu aby zżyć się jak matka i syn. A Małgosia nie dała sobie takiej szansy... Jak w 1494 odcinku "M jak miłość" wyznanie Wojtka wpłynie na bieg wydarzeń w rodzinie Chodakowskich i Mostowiaków?

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia wybierze się z Wojtkiem do Grabiny. Tam, z daleka od zgiełku miasta zdecyduje się na pokazanie Marysi przerażający list, który niedawno dostała....

Rogowska na szczęście nie ulegnie emocjom, z jakimi pojawi się u niej Joasia w 1494 odcinku "M jak miłość". I zupełnie trzeźwym okiem córka Barbary spojrzy na list i orzeknie, że Małgosia ma zupełnie inny charakter pisma!

Marysia też uświadomi Joasi, że jest bardzo mało prawdopodobne z innych powodów, by to właśnie Małgosia była autorką listu. I dlatego w 1494 odcinku "M jak miłość" Marysia poprosi, by Asia zastanowiła się, kto tak naprawdę chce ją skrzywdzić. Czy panie wpadną w tej rozmowie na ślad Niny? To wyda się Joasi logiczne, że właśnie Nina mogłaby uknuć tak perfidny plan, by pognębić była ukochaną Leszka....

Całej tej rozmowie będzie przysłuchiwał się w ukryciu Wojtek. I tak w 1494 odcinku "M jak miłość" nastolatek wyzna Joasi, że widział feralny list! Chłopiec będzie pewny, że wysłała go właśnie Małgosia. I powie Joasi najpiękniejsze na świecie słowa:

Chcę, żebyś wiedziała, że niezależnie od tego, co się wydarzy, to ty jesteś moją mamą i zawsze tak będzie

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy jak Paweł dobiera się do Kingi. To źle się skończy!

Najnowsze