M jak miłość, odcinek 1490: Leszek wyjedzie z Niną z Polski. Joasia nigdy go już nie zobaczy? WIDEO

2020-01-20 23:00 Ag
M jak miłość, odcinek 1490: Leszek wyjedzie z Niną z Polski. Joasia nigdy go już nie zobaczy?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1490: Leszek wyjedzie z Niną z Polski. Joasia nigdy go już nie zobaczy?

W 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) zniknie na zawsze z życia Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Nina (Agnieszka Judycka), która wciąż będzie się zmagała z depresją dopnie swego - Krajewski do niej wróci i zaproponuje wspólny wyjazd do USA. Zwłaszcza, że nie będzie miał nadziei, że odzyska Joasię, a poza tym postanowi zrezygnować z pracy w firmie ojca (Grzegorz Wons), który dopuszcza się przekrętów na dużą skalę. Zanim w 1490 odcinku "M jak miłość" Nina i Leszek wyjadą razem z Polski, nieobliczalna kobieta posunie się do kolejnej podłości względem Joasi. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1490 odcinku "M jak miłość" Nina zrealizuje swój plan zemsty wobec Joasi! Nie daruje rywalce, że przez nią Leszek jej nie kocha... Wynajmie prywatnego detektywa, który pomoże jej zdobyć cenne informacje o przeszłości Chodakowskiej. O tym jak w USA była nianią Wojtusia (Feliks Matecki), a po tajemniczym zaginięciu Małgosi Chodakowskiej (Joanna Koroniewska) zajęła jej miejsce u boku Tomka (Andrzej Młynarczyk).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

Po co Ninie ta wiedza? Żeby odebrać się na Joasi w najgorszy z możliwych sposób, zadać jej taki ból jaki czuła ona kiedy straciła dziecko Leszka! W 1490 odcinku "M jak miłość" Nina podszyje się pod Małgosię i w jej imieniu napisze list do Joasi, że wróci i odbierze jej dzieci. Choć list wyda się Asi mocno podejrzany, to zacznie się bać, że prawdziwa matka Wojtka zabierze jej rodzinę.

A najgorsze będzie to, że w 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek nie domyśli się co knuje Nina. Zaproponuje jej wspólny wyjazd do USA, żeby pomóc jej wyjść z depresji. Sam także będzie potrzebował odmiany. Wyjedzie z Polski nie tylko dlatego, żeby nie widywać Joasi, nie patrzeć jak układa sobie życie z Michałem (Paweł Deląg), ale też z powodu ojca. Bo przekręty Krajewskiego seniora zaczną powoli wychodzić na światło dzienne, a Leszek nie będzie chciał mieć nic wspólnego z lewymi interesami ojca.

Sprawdź też: Śmierć Lilki w M jak miłość? Dziewczyna Mateusza skoczy z wiaduktu. Zostawi list pożegnalny!

Najnowsze