M jak miłość, odcinek 1490: Kinga pocieszy Pawła po stracie ukochanej - ZWIASTUN

2020-01-30 7:25 jkk
M jak miłość, odcinek 1490: Kinga będzie pocieszała Pawła po stracie ukochanej - ZWIASTUN
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1490: Kinga będzie pocieszała Pawła po stracie ukochanej - ZWIASTUN

W 1490 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Paweł (Rafał Mroczek) zbliżą się do siebie jeszcze bardziej! Co połączy Zduńskiego z żoną brata? Kinga będzie pocieszała Pawła po stracie ukochanej Julki (Joanna Kuberska)... Zapowiada się na to, że Paweł zrozumie, jak wiele przegapił, a Kinga zaryzykuje swój związek z Piotrkiem (Marcin Mroczek), aby mu pomóc... Czy Kinga i Paweł nie zaczną stąpać w 1490 odcinku "M jak miłość" po zbyt kruchym lodzie? Zobacz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W odcinku 1490 "M jak miłość" czeka nas wiele rozstań i poważnych rozmów o miłości. Wyjazd Julki to być może największa miłosna strata w życiu Pawła. Czy jednak na pewno chodzi mu tylko o pocieszenie?

Zobacz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z piękną dziewczyną! To nie Adriana Kalska

Kinga znana jest ze swoich macierzyńskich odruchów i biegnie na pomoc do każdego skrzywdzonego serca. Jednak czy po wyznaniach miłości ze strony Pawła nie powinna być może bardziej ostrożna w odcinku 1490 "M jak miłość" ? Piotrek już nie ukrywa zazdrości i w małżeństwie i rodzinie Zduńskich dzieje się coraz gorzej.

Przytulenia, głaskanie, uśmiechy i czas, który Kinga poświęca szwagrowi także w 1490 odcinku "M jak miłość" to bardzo duże wsparcie. Pytanie tylko czy Paweł to doceni czy raczej wykorzysta...

Jak Piotrek zareaguje w odcinku 1490 "M jak miłość" na kolejne zbliżenie żony z jego bratem? Czy także wykaże empatię , ciepło i zrozumienie dla trosk samotnego Pawła czy raczej znów skończy się bijatyką?

Najnowsze