M jak miłość, odcinek 1482: Iza przedawkuje leki od Olka! Marcin znajdzie ją bliską śmierci - ZWIASTUN

2020-01-06 8:35 Ag
M jak miłość, odcinek 1482: Iza umrze? Nałyka się leków i straci przytomność!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Iza umrze? Nałyka się leków i straci przytomność!

W 1482 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wciąż nie będzie żyła w strachu, a wspomnienia o Arturze (Tomasz Ciachorowski) nie dadzą jej spokoju. Myśl, że Artur prześladuje ją nawet po śmieci doprowadzi ją do szaleństwa. Tak bardzo się przestraszy psychola, że w 1482 odcinku "M jak miłość" znów zażyje leki od Olka (Maurycy Popiel), bardzo silne antydepresanty! Iza przedawkuje tabletki i dojdzie do tragedii. Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będzie mógł obudzić Izy. Czy Iza z "M jak miłość" umrze?

"M jak miłość" odcinek 1482 - poniedziałek, 6.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zmarły Artur z "M jak miłość" doprowadzi Izę do psychicznego obłędu. Co prawda Iza dowie się, że Skalski nie żyje, ale w 1482 odcinku "M jak miłość" będzie zachowywała się tak, jakby nie wierzyła w śmierć psychopaty, który chciał ją zabić. Wciąż tak samo przerażona wyzna Marcinowi, że każda myśl o Arturze powoduje, że serce na chwilę się zatrzymuje. Iza nie zdoła wyrzucić z głowy tego panicznego lęku. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1483: Szokująca prośba Piotrka po zdradzie Kingi z Pawłem. Zostawi ją i dzieci?

Ze strachu o Izę w 1482 odcinku "M jak miłość" Marcin odwiedzi Olka, by przepisał jego ukochanej jakieś leki na uspokojenie. Młodszy Chodakowski nie przyzna się, że dał już Izie receptę na silne antydepresanty, które on sam zażywał zaraz po zabójstwie Artura.

Później w 1482 odcinku "M jak miłość" Iza znów zacznie przypominać sobie Artura. horror jaki jej zgotował. Jak podaje "Świat Seriali" tak bardzo przestraszy się własnych wspomnień, że zażyje leki, które przepisał jej Olek. Od razu dwie tabletki. Po chwili zaśnie tak mocnym snem, że Marcin nie będzie mógł jej obudzić.

Przerażony Chodakowski w 1482 odcinku "M jak miłość" pomyśli nawet, że Iza nie żyje. Dopiero po chwili ukochana otworzy oczy. Przyzna się do połknięcia antydepresantów

- Połknęłam proszki, położyłam się, dosłownie na sekundę zamknęłam oczy i odleciałam - wyzna. - Weź to, proszę, wyrzuć. Już nigdy nie połknę tego świństwa - obieca Marcinowi. Ale czy dotrzyma słowa? To już pewne, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku Iza uzależni się od leków.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1482: Nina zabije się w szpitalu po stracie dziecka? Przechytrzy lekarzy!

M jak miłość, odcinek 1482: Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1472. Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1472. Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość, odcinek 1482: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odcinek 1482: Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1482: Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze