M jak miłość, odcinek 1478: Ula wpadnie w szał! Nie zgodzi się na rozwód z Bartkiem - WIDEO

2019-12-07 7:29 jkk
M jak miłość, odcinek 1478: Ula w furii! Nie pozwoli Bartkowi, by zniszczył jej życie - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Ula w furii! Nie pozwoli Bartkowi, by zniszczył jej życie - WIDEO

Czy w "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozwiodą się? W 1478 odcinku "M jak miłość" odrzucona Ula dostanie ataku szału! Nie tyle z powody rozstania z Bartkiem, co sposobu, w jaki on to zrobi! Ula wścieknie się, kiedy dostanie pozew o rozwód Czy zdoła ocalić małżeństwo czy raczej je ostatecznie zniszczy? Na pewno będzie próbować, bo w 1478 odcinku "M jak miłość" znów odwiedzi męża w warsztacie. Czy przekona Bartka, by do niej wrócił? Zobaczcie te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1478 odcinku "M jak miłość" do siedliska przyjdzie pocztą pozew rozwodowy. To oczywiście dokument, który sporządzi Bartek i prześle go żonie.

Czytaj też: M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?

Ula w 1478 odcinku "M jak miłość" dostanie szału, kiedy zobaczy papiery! Czy w ten sposób ma nastąpić rozstanie z mężem po 3 miesiącach od ślubu? I dlatego nie będzie zwlekać, wypadnie jak rakieta z domu i pojedzie prosto do warsztatu Bartka do Jonkowa.

- Co to ma być? Jakiś żart? Jeśli tak to bardzo kiepski? Jak mogłeś, co ty wyprawiasz? Rozwód? - zarzuci męża pytaniami.

Zobacz także: Artur z M jak miłość nowym lekarzem w Na dobre i na złe! Tomasz Ciachorowski chwyci za skalpel

I choć Bartek 1478 odcinku "M jak miłość" będzie próbował coś odpowiedzieć, Ula nie dopuści go do słowa i będzie kontynuować. Wykyrzczy mu prosto w twarz, że nie pozwoli mu na to, żeby zdemolował ich związek i życie. - Jak się na rozwód nie zgodzę, nigdy!

Czy taka konfrontacja coś zmieni w małżeństwie Lisieckich? Niewątpliwie pozew o rozwód to ciut więcej, niż "czas na zastanowienie się" dla Uli, którego mężczyznę kocha: Bartka, czy jednak Janka. Jak potoczą się ich dalsze losy będziemy obserwować od  1478 odcinka "M jak miłość".