M jak miłość, odcinek 1475: Seks-sekretarka skusi Marcina? Nie przyzna się jej, że ma Izę i dzieci - WIDEO

2019-12-03 7:48 Ag
M jak miłość, odcinek 1475: Marcin wpadnie w sidła seks-sekretarki. Weronika wciągnie go w swoje gierki - WIDEO
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1475: Marcin wpadnie w sidła seks-sekretarki. Weronika wciągnie go w swoje gierki - WIDEO

Seksowna sekretarka w "M jak miłość" namiesza w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska)! Piękna, uwodzicielska i niezwykle sprytna Weronika (Kaja Walden) w 1475 odcinku "M jak miłość" zwróci uwagę na Chodakowskiego, który dopiero co zaczął pracę w firmie Krajewskiego (Grzegorz Wons). Nowy pracownik od razu wpadnie jej w oko. Weronika zacznie flirtować z Marcinem, a informacje, które przekaże mu w 1475 odcinku "M jak miłość" będą bardzo cenne. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1475 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Weronika z "M jak miłość", sekretarka w firmie deweloperskiej Roberta Krajewskiego to zupełnie nowa bohaterka w serialu, której obecność może zaszkodzić Marcinowi i Izie. Dlaczego? Bo seksowna brunetka w 1475 odcinku "M jak miłość"
zagnie parol na Chodakowskiego!

- Ona w centrum wszystkich wydarzeń. Ma oko i ucho na wszystkich bohaterów. Weronika wcześniej miała ochotę na Leszka, ale nie wszystko poszło po jej myśli, ale teraz kiedy pojawił się Marcin w firmie zdecydowanie jest zainteresowana jego osobą. Informacje, które posiada Weronika mogą być dla Marcina bardzo przydatne - powiedziała Kaja Walden w "Kulisach serialu M jak miłość".

Już w 1475 odcinku "M jak miłość" Iza zauważy, że u boku jej narzeczonego kręci się jakaś nowa kobieta. Uprzedzi go, że może wpaść w sidła sekretarki. Zwłaszcza jak będzie tak zabójczo przystojnie prezentował się w pracy. - Ma seksowny głos i flirtowała z tobą... - wyzna Marcinowi. - Ona ma po prostu taki sposób bycia...

- Seksowny?
- Zazdrosna? - Chodakowski ucieszy się, że narzeczona wciąż tak reaguje na potencjalną konkurencję.
- Nie... No może troszeczkę... Będę miała na ciebie oko!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1479: Joasia wróci do Leszka po stracie dziecka. Nina jej tego nie daruje - WIDEO

Wrażliwy na piękno kobiet Marcin także w 1475 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że spodobał się sekretarce. Weronika, niby od niechcenia, dość szybko wkroczy na prywatne tematy. Nie umknie jej uwadze fakt, że matka Marcina, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), spotyka się z prezesem Krajewskim.

- Muszę przyznać, że twoja mama to naprawdę piękna kobieta i ewidentnie wpadła szefowi w oko. Przerwał nawet dla niej telekonferencję, wiesz on taki formalista. Naprawdę jestem w szoku. Potem miał przez to niezłe zamieszanie, ale wiesz on potrafi tak sobie ludzi poustawiać, że na koniec to i tak oni jego przepraszają - Weronika zacznie ujawniać Marcinowi  sekrety firmy. Zupełnie jakby chciała go wciągnąć w swoje gierki.

Od słowa do słowa, w 1475 odcinku "M jak miłość", sekretarka zaprosi Marcina na randkę. - Znamy się... Właśnie, właściwie to się nie znamy, a ja nic o tobie nie wiem. W ogóle cię nie znam... Może zjemy jakiś lunch?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1477: Choroba Izy oddali ją od Marcina! Ich seks to będzie porażka

Co na to Chodakowski? Nie wspomni o tym, że ma rodzinę - narzeczoną, z którą wkrótce weźmie ślub i dwójkę dzieci. Sprytnie się jednak wykręci. - Tylko ja ostatnio bardzo zarobiony jestem. Nawet nie mam czasu, żeby jeść. 

W 1475 odcinku "M jak miłość" Iza zrobi Marcinowi nalot na firmę Krajewskiego. Wpadnie do ukochanego razem z dziećmi, bo "zapomni" kluczy od mieszkania. A wszystko po to, by sekretarka Weronika zobaczyła, że Chodakowski jest zajęty!

Najnowsze