M jak miłość, odcinek 1474: Mateusz wyprowadzi się z domu Mostowiaków. Choroba zniszczy jego plany

2019-11-20 7:40 jkk
M jak miłość odcinek 1450, Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1450, Mateusz (Krystian Domagała)

W 1474 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) podejmie dramatyczną decyzję! Choroba zrujnuje jego poważne plany i marzenia. Czy dla ukochanej Lilki (Monika Mielnicka) rzuci wszystko i pomoże jej w życiowych sprawach? Mateusz, choć nieporadny w sprawach sercowo-łóżkowych, wykaże się niezwykłą, jak na 18-latka dojrzałością! Co spowoduje, że wyprowadzi się od Mostowiaków i popędzi do Lilki? Zobaczymy w 1474 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz w 1474 odcinku "M jak miłość" pokaże nam jak dorosły potrafi być młody człowiek! Jego ukochana Lilka ma chorą mamę i właśnie z tego powodu chłopak rzuci marzenia i popędzi jej pomóc!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1474 - Janek bardzo skrzywdzi Sonię!

W planach Mateusza był wakacyjny obóz, ale właśnie dlatego, że przez chorobę mamy nie pojedzie Lilka, on w 1474 odcinku "M jak miłość" również zostanie. Co więcej, wyprowadzi się od Mostowiaków, aby zamieszkać w domu ukochanej i pomóc jej w prowadzeniu cukierni!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1474 - Ula gorzko pożałuje zdrady!

Pomysł Mateusza w 1474 odcinku "M jak miłość" poprze nestorka rodu Mostowiaków, Barbara (Teresa Lipowska). I właśnie jej opinia zdecyduje, że w końcu na odpowiedzialną decyzję Mateusza zdecyduje się też jego ciotka (Małgorzata Pieńkowska).

I tak, zamiast dobrej letnie zabawy, w 1474 odcinku "M jak miłość" młodzi ludzie wezmą na siebie bardzo dorosłą odpowiedzialność. Wydaje nam się, że bardzo dobrze wróży to na przyszłość kochanków.

Czy Mateusz i Lilka trwałą i dobrą założą rodzinę, taką, o której wielu marzy? Obserwujmy od 1474 odcinka "M jak miłość".

Zobacz też: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]