M jak miłość, odcinek 1472: Kamil urządzi Magdzie awanturę na imprezie u Zduńskich! Pokaże jaki jest podły

2019-11-12 0:45 Ag
M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1454. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" pokaże swoją prawdziwą twarz! Magda (Anna Mucha) przekona się na własne oczy do czego jest zdolny jej były ukochany. W 1472 odcinku "M jak miłość" na imprezie u Zduńskich na Deszczowej Kamil wywoła niezłą awanturę. Niemal zażąda od Magdy, by do niego wróciła i porzuciła Andrzeja (Krystian Wieczorek). Na tym nie koniec, bo przy okazji ujawni co go naprawdę łączyło z Anką (Weronika Rosati). Intryga Kamila i byłej kochanki Budzyńskiego w 1472 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw!

"M jak miłość" odcinek 1472 - poniedziałek, 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza, którą w 1472 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) urządzą dla przyjaciół na Deszczowej skończy się jedną wielką kłótnią. A wszystkiemu będzie winny Kamil, który przestanie nad sobą panować i wyzna Magdzie, że wcale nie przestał jej kochać. Nie dość, że Gryc ujawni, że jego związek z Anką był częścią spisku uknutego przeciwko Magdzie i Andrzejowi, by ich rozdzielić, to posunie się jeszcze dalej.

Przeczytaj też: M jak miłość. Aneta załatwi Olewicza? Marcin jej w tym pomoże - WIDEO

W 1472 odcinku "M jak miłość" Kamil, niby w żartach, a jednak całkiem serio, złoży ukochanej propozycję nie do odrzucenia. Żeby odwołała ślub z Budzyńskim, rzuciła narzeczonego i wyjechała z nim w świat. Słowa Kamila wywołają niezłą kłótnią między paczką przyjaciół. Magda będzie wściekła i wcale nie uzna oferty Gryca za żart.

Poza tym na Deszczowej zjawi się Anka, która ujawni Kindze jak podle ją potraktował Kamil - zostawił ją bez słowa wyjaśnienia na wspólnych wakacjach w Chorwacji. Zduńska urządzi mu niezłe przesłuchanie. Skruszony Kamil przyzna, że źle postąpił z Anką, ale po prostu nie zdołał jej pokochać, bo wciąż jest zakochany bez pamięci w Magdzie.

Na tym nie koniec afer w 1472 odcinku "M jak miłość". Kiedy Budzyński dowie się, co kombinowali Kamil i Anka będzie gotów nawet zerwać współpracę z prawnikiem. Ostatecznie tego nie zrobi, ale Magdzie powie wprost, że żal mu Gryca, który jest tak zdesperowany, że podle wykorzystuje inną kobietę, żeby odbić mu ukochaną.

Patrz też: Weronika Rosati odejdzie z M jak miłość? Anka brutalnie porzucona przez Kamila! To będzie koniec Anki?