M jak miłość, odcinek 1472: Jakub Karski odnajdzie ciało kochanki Artura! Olek będzie musiał uciekać

2019-10-28 11:51 sz
M jak miłość, odc. 1462. Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1462. Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

W śledztwie w sprawie Artura (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" nastąpi wielki przełom. W 1472 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) odnajdzie ciało zamordowanej Darii (Ewelina Gnysińska)! Olek (Maurycy Popiel) będzie musiał uciekać. Czy posądzą go o zbrodnię? Sprawdź, co wydarzy się w 1472 odcinku "M jak miłość",

"M jak miłość" odcinek 1472 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Olek w 1462 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję o ucieczce z Polski! Zgra się to w czasie z odnalezieniem ciała zamordowanej przez Artura Darii. Czy ściągnie na siebie uwagę policji? Zacznijmy od początku.

W serialu "M jak miłość" Olek zacznie być szantażowany przez Olewicza (Tomasz Dedek). Oportunista dzięki nagraniu z zakopania ciała Skalskiego wyciągnie od lekarza ogromną sumę! Czytaj więcej tutaj >>> Ile Olek zapłaci za milczenie?

Ze strachu, że prawda i tak wyjdzie na jaw, młodszy Chodakowski w 1472 odcinku "M jak miłość" postawi na ucieczkę. Pożegna się z bliskimi, a klucze od mieszkania zostawi Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska). 

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1467: Aleksandra będzie błagać Olka o pomoc dla Marcina. Pozna tajemnicę syna? - WIDEO

Oczywiście rodzina w 1472 odcinku "M jak miłość" poważnie zaniepokoi się nagłymi zmianami w życiu Olka. Zarówno matka, jak i brat, zaczną zabiegać o jego uwagę. 

Młodszy Chodakowski tylko Marcinowi zdradzi, że jest szantażowany, bo został nakryty na zabiciu Artura! Do krewnego dotrze, w jakiej sytuacji stawia to całą rodzinę. To jednak nie koniec kłopotów.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, Jakub Karski w 1472 odcinku "M jak miłość" odnajdzie ciało zamordowanej przez Skalskiego Darii. Ucieczka Olka z kraju w świetle makabrycznego odkrycia może go zdemaskować. Czy Olek i Marcin znajdą wyjście z patowej sytuacji? Może się pojawić ktoś, kto im w tym pomoże... Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1472: Olek wróci do psychopatki Anety. Kochanka powstrzyma go przed ucieczką z kraju