M jak miłość, odcinek 1472: Anka zaleje się łzami przy Magdzie! Wciśnie jej niezłe kłamstwo

2019-11-25 7:41 jkk
M jak miłość odc. 1472. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1472. Anka (Weronika Rosati), Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)

Magda (Anna Mucha) w 1472 odcinku "M jak miłość" stanie się obiektem manipulacji ze strony Anki (Weronika Rosati)! Wszystko zadzieje się w obliczu prawdy, którą wygłosi kompletnie pijany Kamil (Marcin Bosak). Co wyzna dawny kochanek Magdy? Otóż przyzna, że zakochanego w Ance jedynie udawał, aby Magdę odzyskać... Czy ta paskudna sytuacja połączy kobiety we wspólnym froncie przeciw niemu, czy jednak Magda uzna, że są warci siebie? Zobaczymy w 1472 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1472 - poniedziałek., 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1472 odcinku "M jak miłość" Anika zdecyduje się na dłuższe "wyznanie". Dotyczyć ono będzie spraw sercowych, a wdzięczną słuchaczką stanie się Magda.

Jednak dobre serce Magdy w 1472 odcinku "M jak miłość" obróci się przeciwko niej! Anka uraczy ją stekiem kłamstw i zaleje się widowiskowo łzami! Po co to wszystko?

Celem Anki 1472 odcinku "M jak miłość"  będzie przekonać Magdę, że została przez Kamila skrzywdzona! W ten sposób pogrąży w oczach Magdy kochanka, który po pijanemu wyzna, że nie zdołał nic do niej poczuć.... Obie kobiety staną się obiektem paskudnego ataku Kamila i to właśnie wykorzysta Anka, aby zbliżyć się do Magdy...

Co takiego usłyszy Magda od Anki w 1472 odcinku "M jak miłość"? - Co jest ze mną nie tak, że mam takiego pecha do facetów?! - zapyta zalewając się łzami. A wszystko to w odpowiedzi na prawdę o spisku w celu odzyskania dawnych kochanków, zawiązanym przez nią i Kamila...

W 1472 odcinku "M jak miłość" Anka wyprze się Magdzie prosto w oczy:- Ale to nieprawda! Czy Magda uwierzy w słowa danwego ukochanego, czy zalanej łzami Anki?

I najważniejsze - czy odrzuconej Ance uda się ostatecznie obrzydzić Kamila w oczach jego ukochanej Magdy przekonamy się w 1472 odcinku "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość, od odcinek 1472 - Marcin będzie w szoku, po odkryciu ciała ofiary Artura!