M jak miłość, odcinek 1465: Kisielowa zdemaskuje Roberta! Dowie się, że wyciąga pieniądze od Mostowiaków - WIDEO

2019-10-23 17:05 jkk
M jak miłośc, odc. 1465: Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) , Barbara (Teresa Lipowska), Robert Żak (Krzysztof Tyniec)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłośc, odc. 1465: Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) , Barbara (Teresa Lipowska), Robert Żak (Krzysztof Tyniec)

W 1465 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) zrozumie, że Robert (Krzysztof Tyniec) nadal wyłudza pieniądze! Poważna rozmowa na ten temat doprowadzi do wyjaśnienia i załagodzenia sytuacji, czy wręcz przeciwnie - do rozstania narzeczonych? Biorąc pod uwagę fakt, że Robert ma więcej ciemnych tajemnic może być różnie... Czy ślub Kisielowej i Roberta dojdzie do skutku? W 1465 odcinku "M jak miłość" Zośka nie będzie miała dla niego litości. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1465 - poniedziałek, 28.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1465 odcinku "M jak miłość" rozegra się dramatyczna rozmowa na temat pieniędzy. Przekonamy się, że Kisielowa  zacznie docikać prawdy na temat nagłej poprawy stanu zasobów finansowych narzeczonego. Czy odkryje prawdę?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1469 - rodzina Marcina się rozpadnie. Przez matkę!

Przypomnijmy, że zanim w 1465 odcinku "M jak miłość" Kisielowa zacznie drążyć kwestie finansowe, Robert już od jakieś czasu wyciągać będzie pieniądze na wydatki związane ze ślubem. Na suknię Zosi, na "podróż poślubną" i inne cuda, które opowiadał Mostowiakom. To od nich głównie zbiera od pewnego czasu pieniądze na akcję "ślub".

W 1465 odcinku "M jak miłość" sprawa pożyczek ślubnych wyjdzie na jaw.  Przynajmniej na tyle, że Kisielowa zapyta ostro narzeczonego - Skąd nagle masz nagle tyle pieniędzy? Nie wiemy jeszcze co odpowie jej narzeczony, ale minę będzie miał nietęgą!

Trudna rozmowa może tez czekać Roberta i Kisielową z drugiego, nie mniej istotnego powodu - okaże się, że Robert będzie miał równolegle na boku dwie kochanki. W dodatku od nich też wyciągał będzie pieniądze! Czy w 1465 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wydusi całą prawdę o prowadzeniu się narzeczonego? A może przyjmie gładkie wyjaśnienia i poleci mierzyć kolejną suknię ślubną?

Najnowsze