M jak miłość, odcinek 1464: Paweł przejmie firmę Marcina? Wygryzie Chodakowskiego w dramatycznym momencie

2019-10-19 22:21 jkk
M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

W 1464 odcinku "M jak miłość" bardzo prawdziwe jest powiedzenie, że przyjaciół poznajmy w biedzie. Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie w poważnych tarapatach biznesowych, a nóż wbije mu w plecy... Paweł (Rafał Mroczek). Poważne kłopoty to "spadek" po Arturze (Tomasz Ciachorowski), który zostawił "niezapłacone" faktury Chodakowskiego i złą opinie o jego firmie. Marcin straci nie tylko firmę, ale... i przyjaciół! Co zrobił Paweł Marcinowi w 1464 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1464 odcinku "M jak miłość" świat będzie już walił się Marcinowi na głowę. Jeszcze za życia Artura pojawiały się niepochlebne opinie o jego biznesie w Internecie - trochę się nimi martwił, ale problem zlekceważył.

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1468 - Aga doniesie na Olka!

Jak pamiętamy, Marcin był tak zajęty ochrona rodziny przed psychopatą, że nie powiązał rujnujących firmę kroków z jego osobą. W 1464 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przekona się, że groźby i fizyczna obecność Artura to była tylko "przystawka" przed wielkim planem zemsty, który przygotował!

Właściciel lokalu, który Marcin wynajmował na potrzeby swojej firmy, w 1464 odcinku "M jak miłość" straci cierpliwość. I wypowie Chodakowskiemu najem ze skutkiem natychmiastowym! To będzie zapowiedź kroku ostatecznego, jakim będzie pomysł na sprzedaż firmy "Chodakowski i syn". Czy Marcin zostanie ze swoimi kłopotami zupełnie sam?

W 1464 odcinku "M jak miłość"Chodakowski zwierzy się ze swoich problemów Kindze (Katarzyna Cichopek). A ona nie będzie zbyt długo zwlekała z działaniem. Podczas spotkania z Pawłem zdradzi kłopot Marcina z lokalem i poprosi go o pomoc. Czy to będzie na pewno dobry pomysł?

- Marcin ma poważne kłopoty. Musi natychmiast opuścić lokal. Prosił o dyskrecję, więc więcej nie mogę ci zdradzić.

- A co ja mam z tym wspólnego? - zapyta przezornie Paweł. 

- No, pomyśl... - uśmiechnie się Kinga z pobłażaniem. - Mam klucze, mogę ci pokazać lokal...

- No pewnie! - Paweł natychmiast poderwie się do działania. 

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1468 - Magda zerwie zaręczyny!

Zanosi się na to, że Paweł natychmiast podnajmie lokal, który właśnie straci Marcin. Czy zrobi to zgodnie z intencjami Kingi, aby pomóc Chodakowskiemu, czy wręcz przeciwnie, będzie chciał skorzystać z okazji i zarobić? Przekonamy się już w 1464 odcinku "M jak miłość".