M jak miłość, odcinek 1463: Marcin nie powie Izie, że to koniec! Będzie musiał zamknąć firmę

2019-10-18 10:02 sz
M jak miłość, odc. 1463. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1463. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

W 1463 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie zmuszony do zamknięcia firmy! Intrygi Artura (Tomasz Ciachorowski) nawet po śmierci nękają Chodakowskich. W 1463 odcinku Marcin w "M jak miłość" dostanie telefon od wynajmującego lokal - facet każe mu się wynosić! Iza (Adriana Kalska) o niczym się nie dowie. Sprawdź, co wydarzy się w życiu Marcin i Izy w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1463 odcinku Marcin w "M jak miłość" zda sobie sprawę, że nastąpił ostateczny koniec firmy "Chodakowski i syn". Artur skutecznie zniszczył jego reputację, a w 1463 odcinku pojawi się kolejny problem. Marcin będzie zmuszony sprzedać biznes i nie powie o swoich problemach Izie! Z czego teraz będą żyć? Obejrzyj wideo i czytaj dalej.

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1463: Marcin pójdzie siedzieć? Prokuratura dopadnie Chodakowskiego! - ZWIASTUN

- Dzień dobry, Marcin Chodakowski z tej strony. Prosił mnie pan o kontakt - powie bohater w 1463 odcinku "M jak miłość". Zadzwoni do wynajmującego mu lokal pod biuro.
- Tak, nie mogłem się do pana dodzwonić. Chciałem panu przypomnieć, że kończy się nasza umowa najmu, w związku z tym proszę do końca tygodnia zabrać wszystkie swoje rzeczy i opuścić lokal!
Będzie jasne, że to sprawka Artura. Marcin w "M jak miłość" dozna szoku.
- Ale nie tak się umawialiśmy.
- Nie, ale okoliczności się zmieniły.
- Może mi to pan jakoś wytłumaczyć?
- Nie mam zamiaru się przed panem tłumaczyć!

Przeczytaj >>> M jak miłość, odcinek 1463: Artur zza grobu doprowadzi Marcina i Izę do bankructwa. Przez psychola stracą wszystko

Po powrocie do domu Chodakowski w 1463 odcinku będzie zdruzgotany. Nie odezwie się nawet słowem do Izy. - Marcin... stało się coś? Kochanie? Co się dzieje, co jest? - zacznie dopytywać narzeczona. Marcin w "M jak miłość" jednak nie powie jej, że znaleźli się w tragicznej sytuacji...

Najnowsze