M jak miłość, odcinek 1464: Kinga zemdleje! Dostanie wyniki badań i dowie się, że jest chora

2019-10-22 21:24 Ag
M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie chora! Po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) do Berlina samotna Zduńska zacznie się załamywać. W 1464 odcinku "M jak miłość" dramat Kingi rozpocznie się od tęsknoty za mężem, a skończy utratą przytomności i chorobą, której Zduńska się nie spodziewała. Do tego dojdą problemy z "Bistro za rogiem". Knajpa Kingi w 1464 odcinku "M jak miłość" będzie na skraju bankructwa.

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga z "M jak miłość" zachoruje, a kłopoty, które spadną jej na głowie fatalnie wpłyną na stan psychiczny samotnej matki czwórki dzieci. Piotrek wyjechał do Berlina, gdzie prowadzi ważną sprawę kancelarii, a Kinga w 1464 odcinku "M jak miłość" poczuje jakby jej życie rozpadało się w gruzy!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1468: Magda zerwie zaręczyny z Andrzejem! Postawi Budzyńskiemu twarde żądania

Już o poranku w 1464 odcinku "M jak miłość" zacznie bardzo źle się czuć. Ukryje jednak przed Marysią (Małgorzata Pieńkowska) osłabienie i zawroty głowy. Mimo to przyzna się teściowej, że zupełnie sobie nie radzi bez Piotrka. Mimo pomocy jej i Pawła (Rafał Mroczek) i rodziców.

- Tęsknię za Piotrkiem... Bez niego to wszystko traci sens, dom, dzieci, rodzina. Brakuje mi go...
- To tylko cztery miesiące - pocieszy ją Marysia.
- I martwię się o bistro. Konkurencja dosłownie kradnie nam klientów. Obroty spadły i ledwo wychodzimy na zero - wyzna coraz bardziej zmartwiona.

W bistro Kinga sprawdzi w internecie swoje wyniki badań i znów się załamie. Tym razem w 1464 odcinku "M jak miłość" będzie przy niej jednak Paweł. Brat Piotrka obiecał nawet szwagierce, że wprowadzi się do niej i będzie na każde zawołanie pod nieobecność męża.
- Odebrałam wyniki badań krwi i okazało się, że mam anemię... - wyjawi mu w tajemnicy Kinga.

- I to jaką! - Zduński będzie wstrząśnięty tym co zobaczy. - A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie mam się komu wyżalić. Piotrek jest w tym Berlinie zapracowany. Ty i mama jesteście dla mnie ogromnym wsparciem. Po prostu jest mi bez niego ciężko...
- Te kilka miesięcy szybko minie, zobaczysz... - zapewni Kingę. Chwilę później złamie obietnicę daną bratowej. Zadzwoni do Piotrka, by powiedzieć mu o chorobie żony!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1468: Zniknięcie Katii. Łukasz nie odnajdzie ciężarnej dziewczyny - WIDEO

Na tym jednak nie koniec tragedii, bo w 1464 odcinku "M jak miłość" Kinga zemdleje w bistro. Paweł i Aga (Ina Sobala) będą przerażeni gdy zobaczą ją nieprzytomną za barem!

Najnowsze