M jak miłość, odcinek 1463: Leszek dowie się kto jest ojcem dziecka Niny! Joasia zapyta go o byłą kochankę - ZWIASTUN

2019-10-21 21:12 sz
M jak miłość, odcinek 1463. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1463: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Czy w "M jak miłość" Leszek (Sławek Uniatowski) zostanie ojcem? W 1463 odcinku "M jak miłość" Krajewski dowie się, że to właśnie z nim jest w ciąży Nina (Agnieszka Judycka). Była kochanka pokaże mu wyniki testu DNA. W tym samym czasie Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zacznie coś podejrzewać! Leszek perfidnie okłamie ją tuż przed tym, jak znowu spotka się z Niną.

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1463 odcinku "M jak miłość" Nina przechytrzy Leszka. Doskonale wie, że były kochanek nie chce być ojcem i zrobi wszystko, żeby wyprzeć powiązanie, dopóki nie udowodnią mu ojcostwa badaniami. Sam Krajewski też nieźle namiesza. Co wymyśli? W 1463 odcinku po raz kolejny spotka się z byłą, a Joasi powie, że nie ma z nią żadnego kontaktu! Chodakowska zacznie coś podejrzewać.

- Chcę spytać się o Ninę...
- Zniknęła, nie odzywa się. Może wreszcie zrozumiała, że ta sprawa jest definitywnie zakończona. Dobra, będę się zbierał. Przyjadę wieczorem z kolacją - odpowie jej Leszek.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1463: Joasia zachoruje! Leszek przejmie kontrolę nad jej życiem - ZWIASTUN

Niedługo później Leszek w 1463 odcinku "M jak miłość" wróci do domu, gdzie odwiedzi go Nina. Wręczy mu kopertę z wynikami badań, które przeprowadzi bez wiedzy i zgody Krajewskiego.
- Byłem w szpitalu, szukałem ciebie. Dlaczego wypisałaś się na własne życzenie?
- A co, martwiłeś się?
- Może się martwiłem.
- I słusznie. Zrobiłam badania i to są ich wyniki.
Biznesmen odpowie jej, że nie dawał jej żadnego materiału genetycznego. Wariatka rozwieje jego wątpliwości.
 - Leszek, proszę cię. Przecież ja nadal mam mnóstwo twoich rzeczy. Ciuchy, grzebień, nawet szczoteczkę do zębów. Ale oczywiście możemy powtórzyć te badania, w każdej chwili, tylko wynik za każdym razem będzie taki sam, jak teraz... Dlatego, że to ty jesteś ojcem mojego dziecka.

W tym momencie zadzwoni telefon. Joasia w 1463 odcinku zacznie martwić się o Leszka. Czy Krajewski w nowych odcinkach "M jak miłość" powie jej w końcu prawdę? Byłoby prościej, gdyby od samego początku był z nią szczery! Jeśli lubisz wątek Joasi, sprawdź koniecznie >>> M jak miłość, odcinek 1470: Joasia dowie się o ciąży i ucieknie od Leszka?!