M jak miłość, odcinek 1463: Joasia zachoruje! Leszek przejmie kontrolę nad jej życiem - ZWIASTUN

2019-10-16 20:51 jkk
M jak miłość, odcinek 1463: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1463: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

W 1463 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zachoruje i będzie bardzo cierpiała! Nagły atak choroby sprawi, że Asia nie zdoła nawet wstać z łóżka. Czy Leszek (Sławek Uniatowski) wykorzysta sytuację, aby przejąć kontrolę nad jej życiem? Ból i cierpienie w 1463 odcinku "M jak miłość" mocno osłabią Asię, która podda się woli ukochanego. Zobaczcie zwiastun kolejnego odcinka "M jak miłość", w którym Leszek pokaże Joasi na co go stać!

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1463 odcinku "M jak miłość" Joasia wstanie z łózka ze strasznym bólem. Będzie podejrzewała u siebie gorączkę, a żadne leki nie będą jej pomagać! Kiedy zawita do niej Leszek z porannym "dzień dobry" nie będzie miała siły nawet oddać mu uśmiechu.

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1469 - Olek ucieknie z Polski!

W dodatku w odcinku 1463 "M jak miłość" Asia zawczasu odwoła wieczorna kolację z ukochanym. Krajewski będzie tym faktem mocno zaniepokojony, ale Asia wyjaśni mu od razu: - Migrenę mam. Strasznie boli.

I w tym momencie 1463 odcinka "M jak miłość" Leszek przejmie kontrolę nad życiem Joasi! Każe jej się położyć, zasunie zasłony i będzie pilnował, żeby nie wstawała!

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1463 - Marcin pójdzie siedzieć!

- Lepiej? - zapyta Leszek po jakimś czasie. - Zaparzyłem ci herbatę...

- Dziękuję, jesteś kochany, ale i tak się muszę zaraz zbierać. Wojtek sobie jeszcze przypomniał, że potrzebuje paru rzeczy na technikę, więc przed szkołą musimy jeszcze zajechać do sklepu... No i potem do pracy. Nie ma lekko - Joasia będzie jeszcze próbowała zrealizować plan dnia.

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1463 - Julka przeżyje chwile grozy z nowym chłopakiem!

- Żartujesz! Powinnaś troszeczkę odpocząć. Mieć wolne - Leszek nie będzie nie chciał słyszeć o jej pomysłach!

- Nie ma mowy, ja mam dzisiaj ważne spotkanie!

- Nie bądź dzieckiem - Krajewski skwituje kolejną próbę ukochanej.

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1463 - matka jako pierwsza pozna tajemnicę Olka!

Wojtuś w 1463 odcinku "M jak miłość" pojawi się w chwili, kiedy Leszek podejmie już ważne decyzje, nie pytając Joasi o zdanie! I, o dziwo Wojtuś stanie po stronie Leszka! - Szkoda zachodu, i tak pan jej nie przekona. Jak się uprze to koniec i kropka. Żadne prośby, ani groźby. Nic nie działa.

- Ten typ tak ma. Ale trafiła kosa na kamień. Ja też potrafię się sprzeciwić. Dobra młody, zbieramy się. Najpierw pojedziemy na zakupy, a potem do szkoły. A ty zdrzemnij się chociaż te 5 minut, co? - Leszek załatwi wszystkie sprawy jednym ruchem!

Czy Joasia zdoła odpocząć i dojedzie do pracy w pełni sił, czy podda się nadopiekuńczości Leszka i zawali wszystkie plany? Na pewno nie będzie działaniami Leszka zachwycona, skoro usłyszy on od niej: - Jesteś okropny, wkurzasz mnie! Kto ci pozwolił za mnie decydować?!

Jak zakończy się dzień, w którym Leszek będzie usiłował przejąć władzę przekonamy się w 1463 odcinku "M jak miłość".


 

Najnowsze