M jak miłość,odcinek 1457: Ula w ciąży?! Test pokaże dwie kreski!

2019-09-22 7:03 sz
M jak miłość, odc. 1457. Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1457. Ula (Iga Krefft)

W 1457 odcinku Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" kupi test ciążowy! Czy to znaczy, że ona i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zostaną rodzicami? Bohaterka "M jak miłość" poczuje się widocznie zakłopotana robiąc takie zakupy. Co się wydarzy? Czy Ula z "M jak miłość" zajdzie w ciążę? Sprawdź, czego dowie się w 1457 odcinku.

"M jak miłość" odcinek 1457 - poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula z "M jak miłość" jest w ciąży?! W 1457 odcinku widzowie zobaczą zaskakującą scenę. Żona Bartka wybierze się do apteki, żeby kupić test ciążowy. Będzie zakłopotana i wiemy, że świeżo upieczone małżeństwo nie planowało jeszcze dzieci. Czy to wpadka?

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1457: Ula i Bartek stracą majątek! Ojciec Uli zabierze jej wszystko?

Nie, to tylko bardzo sugestywny zwiastun, który fani zobaczą po 1456 odcinku "M jak miłość". Został zmontowany tak, aby myśleć, że to Ula spodziewa się dziecka. W rzeczywistości to Marzenka (Olga Szomańska) wyśle przyjaciółkę do miasta, by kupiła jej test ciążowy. Razem z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) od dawna planują dziecko i wiele poświęcili, by powiększyć rodzinę.

W "M jak miłość" okazało się, że Lisiecka jest chora i wymagała kosztownego leczenia. Najwyraźniej przyniosło ono efekt, ponieważ na teściku w 1457 odcinku pojawią się dwie kreski! To cudowna nowina. Jednocześnie na Andrzejka spadnie wielka tragedia: padnie ofiarą oszusta i straci wszystkie oszczędności, włączając w to dom, który kupił dla żony i przyszłego dziecka. Szczegóły poznasz klikając tutaj >>> M jak miłość, odcinek 1457: Marzenka i Andrzejek stracą wszystko! Spadnie na nich wielkie nieszczęście

M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odc. 1448. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1448. Marzenka (Olga Szomańska), Ula (Iga Krefft)
Najnowsze