M jak miłość, odcinek 1454: Rozpacz Kingi po napadzie! Dopadną ją wyrzuty sumienia - ZDJĘCIA

2019-09-16 21:05 jkk
M jak miłość, odcinek 1454. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1454. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)

Włamanie w "M jak miłość" do domu Zduńskich skończy się śmiercią złodzieja? W 1454 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie załamana po napadzie włamywacza (Maciej Malczewski). Jednak martwić się będzie nie o siebie i nie swoje dzieci a o... złodzieja! Czy poczucie winy Zduńskiej i troska o "biednego, młodego, który pobłądził", zgubi całą jej rodzinę? W 1454 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie próbowała otworzyć oczy przyjaciółce na to, co tak naprawdę się wydarzyło...

"M jak miłość" odcinek 1454 - wtorek, 14.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1454 odcinku serialu "M jak miłość" Kinga będzie miała straszne poczucie winy! Po napadzie na dom Zduńskich ogarnie ją wielki smutek z powodu dziecka... Jednak nie o własne jej będzie chodziło!

Zobacz też: M jak miłość. Włamanie i wypadek w domu Zduńskich (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Magda, która przyjdzie z nią porozmawiać zapyta się w 1454 odcinku "M jak miłość" o dzieci Zduńskich. - A jak dzieciaki sobie radzą w całej tej sytuacji Nie przestraszyły się za bardzo?

- Na szczęście nie, bo jest babcia, a jak jest babcia to jest dobrze - wyjaśni jej Piotrek (Marcin Mroczek).

Kiedy w 1454 odcinku "M jak miłość" kobiety zostaną same, Kinga pozwoli sobie pokazać prawdziwą, pełną cierpienia twarz! Magda nie będzie mogła uwierzyć w to, co widzi!

- Kinga, co to za mina?! Nie powiesz mi, że masz jeszcze wyrzuty sumienia?!

- To jeszcze dziecko, popełnił błąd, był młody i głupi - zacznie tłumaczyć załamana Kinga. - Prosiłam Adama, żeby dowiedział się czegoś, ale lekarz w ogóle nie chce z nim rozmawiać...

Magda dobrze zna Kingę, więc w szoku zapyta tylko:

- To ty nie odpuścisz, tak? Nie odpuścisz... - odpowie sobie sama.

Czy Kinga oprzytomnieje i zrozumie, że prawdziwa krzywda stałą się jej rodzinie, czy będzie brnęła dalej w pomagania oszustowi? Przekonamy się oglądając 145 odcinek "M jak miłość".

Najnowsze