M jak miłość, odcinek 1453: Włamanie do domu Zduńskich. Kinga rzuci się na złodzieja! Zabije go?

2019-09-16 20:54 Ag
M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), włamywacz (Maciej Malczewski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska), włamywacz (Maciej Malczewski)

Życie Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" i jej dzieci oraz Barbary (Teresa Lipowska) zagrożone. Dom Zduńskich na Deszczowej stanie się celem ataku włamywacza. W 1453 odcinku "M jak miłość" złodziej Michał (Maciej Malczewski) zakradnie się na Deszczową gdy Kinga będzie tylko z babcią i swoimi dziećmi. Początkowe przerażenie ustąpi miejsca wściekłości. Zduńska weźmie sprawy w swoje ręce, by bronić rodziny przed bandytą. Dojdzie do groźnego wypadku. Czy w 1453 odcinku "M jak miłość" Kinga zabije złodzieja?

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Prawdziwy dramat w "M jak miłość" rozegra się w domu Kingi i Piotrka na Deszczowej! Grasujący w okolicy włamywacz, który już dawno upatrzył sobie willę Zduńskich w 1453 odcinku "M jak miłość" przystąpi do ataku. Jeszcze za dnia zacznie się kręcić przed domem i zauważy, że Kinga została sama z dziećmi.

Jednak napadnie na Zduńską dopiero pod osłoną nocy, pewny, że nie będzie nikogo, kto mógłby go powstrzymać. Ponieważ Piotrek wyjedzie służbowo do Berlina, jego żona będzie pozbawiona męskiego wsparcia. Co prawda na Deszczowej zjawi się babcia Barbara, ale seniorka nie zdoła obronić najbliższych.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2019. Marta bezlitosna dla syna! Dowie się o dziecku Łukasza i Katii

Kinga i Barbara będą przerażone gdy w środku nocy usłyszą, że ktoś próbuje dostać się do domu przez okno, wyłamując kraty. W 1453 odcinku "M jak miłość" Zduńska znajdzie jednak w sobie dość odwagi, by wyjść na przeciw napastnikowi. To będzie jednak głupie posunięcie z jej strony, bo nie będzie wiedziała jak wiele ryzykuje. A stawką przecież będzie jej życie!

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Kinga zostanie sama z dziećmi. Piotrek zostawi rodzinę i wyjedzie z Polski!

Kiedy bandytę przyłapie na gorącym uczynku, bez cienia namysłu rzuci się na niego. W 1453 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bójki Kingi z włamywaczem, podczas której rozegra się niebezpieczny wypadek. Czy pomoc dla Kingi, dzieci i Barbary nadejdzie na czas?

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), włamywacz Misiek (Maciej Malczewski)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), włamywacz Misiek (Maciej Malczewski)
M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1453. Kinga (Katarzyna Cichopek), Barbara (Teresa Lipowska)
Najnowsze