​M jak miłość, odcinek 1426: Ania znów okłamie Marcina. Zacznie nowe życie bez niego

2019-02-28 15:59
M jak miłość, odcinek 1426. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1426. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)

Ania z "M jak miłość" po zerwaniu z Marcinem (Mikołaj Roznerski) zachorowała na depresję i zaczęła pić, jednak w 1426 odcinku skłamie, że już go nie kocha. Żakowska zrobi wszystko, by zachować twarz w tak nieprzyjemnej sytuacji do której doprowadził Chodakowski. Bohaterka "M jak miłość" nie pozwoli, żeby oboje byli nieszczęśliwi. Co takiego powie Marcinowi? Czy były partner jej odpuści?

"M jak miłość" odcinek 1426 - wtorek, 5.03.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin po rozstaniu z Anią w poprzednich odcinkach "M jak miłość" całą swoją uwagę poświęcił Izie (Adriana Kalska) oraz ich córeczce i Szymkowi (Staś Szczypiński). Wszystko układało się świetnie, dopóki Chodakowski nie natknął się na depresyjny wpis Żakowskiej.

Biznesmen poczuł ogromne wyrzuty sumienia. W końcu zdradził Anię z Izą, gdy byli jeszcze razem i przez cały czas mydlił jej oczy! W poprzednich odcinkach "M jak miłość" podpuścił Agnieszkę (Magdalena Walach), żeby wybadała stan psychiczny byłej ukochanej. Prokuratorka zobaczyła obraz nędzy i rozpaczy, a dookoła butelki po alkoholu.

Po konsultacji z Izą Chodakowski uzna, że powinien zaopiekować się zranioną dziewczyną. Jak wyjdzie im próba utrzymania kontaktu?

Otóż podczas spaceru w 1426 odcinku "M jak miłość" stanie się oczywiste, że to nie ma sensu!

- A ty? Jak tam w pracy i w ogóle?
- W porządku. Poza tym też... też jest okej. Jak tam Szymek?

Myślicie, że to koniec niezręcznej rozmowy? Nic bardziej mylnego! Marcin w 1426 odcinku "M jak miłość" zejdzie na wyjątkowo drażliwy temat.
- Dobrze, dobrze... Często pyta o ciebie, więc może jak kiedyś będziesz miała ochotę się z nim zobaczyć...

Ania w "M jak miłość" pokochała chłopca jak własnego syna. Poczuła się w rodzinie Chodakowskich jak u siebie. Bolesne wspomnienia powrócą i była dziewczyna postawi sprawę jasno:

- Może, kiedyś. Posłuchaj Marcin. Daj spokój, nie katuj się. Ja naprawdę życzę tobie i Izie jak najlepiej. Doceniam, że się o mnie troszczysz, ale nie możesz ciągle mieć poczucia winy, trzeba iść dalej. Było mi ciężko, ale takie rzeczy się zdradzają, ludzie się zakochują i się odkochują... Chyba, że trudno będzie ci w to uwierzyć. Ja już cię nie kocham.

Żakowska oczywiście powie nieprawdę. Bohaterka "M jak miłość" nadal nie może poradzić sobie z rozstaniem i robi dobrą minę do złej gry. Czy w 1426 odcinku Marcin przejrzy jej kłamstwo?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE