M jak miłość, odcinek 1422: Marcin nie będzie szczęśliwy z Izą. Nie zapomni o Ani

2019-01-30 23:25 emagu
M jak miłość, odcinek 1415. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1415. Marcin (Mikołaj Roznerski)

W „M jak miłość” Marcin (Mikołaj Roznerski) wybrał Izę (Adriana Kalska), bo jest miłością jego życia, ale czy będzie z nią szczęśliwy? W 1422 odcinku „M jak miłość” Chodakowski zda sobie sprawę z tego, jak bardzo zranił Anię (Maria Pawłowska), a dręczony wyrzutami sumienia nie będzie umiał cieszyć się nowym związkiem z Izą. Poznajcie szczegóły nowych odcinków „M jak miłość” i dalszych losów Izy i Marcina.

"M jak miłość" odcinek 1422 - wtorek, 19.02.2019, o godz. 20.55 w TVP2


Jeśli myśleliście, że Marcin po rozstaniu z Anią wreszcie będzie szczęśliwy u boku Izy to trochę się myliliście. W 1422 odcinku „M jak miłość”Chodakowski dowie się o alkoholowym problemie byłej dziewczyny i dopadną go wyrzuty sumienia. Przez to nie będzie mógł się cieszyć szczęściem, które daje mu Iza.

W 1422 odcinku „M jak miłość” Chodakowski odwiedzi swoją ex, by sprawdzić, jak sobie radzi. Ania będzie w koszmarnej kondycji. Pijana i zaniedbana szybko wyrzuci Marcina za drzwi, żeby nie oglądał jej w tym stanie. Co wydarzy się dalej?

Chodakowski zda sobie sprawę, że wszystko to jego wina. To przecież on okłamywał Anię, wykorzystywał jej zaufanie i w końcu zdradził ją z Izą! W 1422 odcinku "M jak miłość" przygnębiony Marcin opowie o wszystkim Lewińskiej. Jej reakcja będzie zaskakująca.

W "M jak miłość" Iza nie będzie zła na Marcina, który po kryjomu odwiedził byłą dziewczynę. Od razu postanowi wyciągnąć do Ani pomocną dłoń, by wyciągnąć ją z nałogu. Kto wie... Może Iza i Ania jeszcze zostaną przyjaciółkami?

Najnowsze