M jak miłość, odcinek 1395. Piotrek (Marcin Mroczek), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1395. Piotrek (Marcin Mroczek), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

M jak miłość, odcinek 1395: Igor dopadnie Piotrka. Zduński prześladowany przez pecha!

2018-10-31 21:43

W 1395 odcinku "M jak miłość" na Piotrka (Marcin Mroczek) spadnie klątwa! To z pewnością będzie najgorszy dzień w jego życiu. Już od rana będzie miał pod górkę, a w finale dopadnie go gangster z Gruzji, Igor (Ali Bahrudinov) i... brutalnie pobije! Co dokładnie wydarzy się w 1395 odcinku "M jak miłość"? Dlaczego niedoszły mąż Katii (Joanna Jarmołowicz) rzuci się na Piotrka?

"M jak miłość" odcinek 1395 - poniedziałek, 5.11.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W 1395 odcinku serialu "M jak miłość" Piotrek o poranku zastanie Barbarę (Teresa Lipowska) czytającą horoskop. Wróżba dla Zduńskiego będzie jednoznaczna: nie powinien nawet wychodzić z domu, bo każda rzecz, której się podejmie - nie wyjdzie lub przyniesie ogromnego pecha!

Niestety tajemna przepowiednia znajdzie miejsce w rzeczywistości. W 1395 odcinku "M jak miłość" Zduński obleje się kawą tuż przed wyjściem do pracy, a następnie zepsuje mu się samochód!

- Jestem racjonalnym facetem i nie wierzę w takie bzdury, ale najpierw kawa, a teraz to... Może ja powinienem zostać dzisiaj w domu?- Spluń przez lewe ramię i będzie po sprawie - skomentuje wesoło Kinga (Katarzyna Cichopek).

Piotrek 1395 odcinku serialu "M jak miłość" przegra z kretesem prowadzoną sprawę w sądzie.

- Andrzej? Nie uwierzysz! Sędzia, która prowadziła sprawę przez dwie poprzednie sesje zachorowała. Zastępstwo dostał Zesławski. Ale to nie wszystko... Słuchaj, załatwili mnie w dwadzieścia minut! Jak żyję nic takiego mi się nie przydarzyło!

Jednak najgorsze wydarzy się po wyjściu z budynku wymiaru sprawiedliwości. Oleg, stojący przed urzędem, zauważy Piotrka i pomyli go z Pawłem (Rafał Mroczek)! Ruszy za nim w pościg. W 1395 odcinku "M jak miłość" dopadnie jednego z bliźniaków i brutalnie uderzy...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze