M jak miłość odc. 1384. Paweł (Rafał Mroczek), Katia (Joanna Jarmołowicz), Otar (David Gamtsemlidze), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1384. Paweł (Rafał Mroczek), Katia (Joanna Jarmołowicz), Otar (David Gamtsemlidze), Igor (Oleg Bakhrutdinov)

M jak miłość, odcinek 1384: Paweł i Katia zaliczą wpadkę przed Gruzinami! Ojciec Katii i Igor ich zdemaskują? - ZDJĘCIA

2018-09-25 20:33

Horror w "M jak miłość" z Gruzinami w roli głównej! Paweł Zduński (Rafał Mroczek) i jego żona Katia (Joanna Jarmołowicz) w 1384 odcinku "M jak miłość" staną oko w oko z jej ojcem i "narzeczonym". Co wydarzy się gdy do Polski przyjedzie jej wściekły ojciec Otar (David Gamtsemlidze) i syn jego wspólnika - gansgter Igor (Ali Bahrudinov)? Zduńscy będą udawać kochające się małżeństwo, ale zaliczą jedną poważną wpadkę, która może ich słono kosztować. Bo ojciec Katii domyśli się, że ślub córki z Pawłem to fikcja, a Igor będzie jej groził, że jeśli nie odejdzie od męża po dobroci, to on zabierze ją do Gruzji siłą.

"M jak miłość" odcinek 1384 - wtorek, 25.09.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł i Katia z "M jak miłość" wzięli ślub, by Gruzinka mogła się uwolnić od niebezpiecznego narzeczonego Igora. Bo ojciec Katii zmusił ją do małżeństwa z gangsterem, oddał córkę synowi wspólnika, więc to sprawa honoru. W 1384 odcinku "M jak miłość" nowożeńcy zaproszą Otara i Igora na obiad do mieszkania Zduńskiego. A wszystko po to, by uwierzyli, że Katia jest prawdziwą żoną i by ojciec wybaczył jej bunt.

Cały czas będą udawać zakochanych, pilnując każdego gestu i słowa. Otar nie uwierzy w szczęście córki. I w końcu rzuci, lodowatym tonem:- Chyba wiesz, dlaczego tu przyjechałem? Dałem Igorowi słowo, że oddam mu ciebie za żonę! A teraz, pierwszy raz w życiu, muszę złamać obietnicę... To skaza na honorze! Czy to małżeństwo było tego warte?- Tak! Kocham Pawła, to mój mąż i jestem z nim szczęśliwa!

W 1384 odcinku "M jak miłość" wszystko skomplikuje się gdy Pawła odwiedzi niespodziewanie Marysia(Małgorzata Pieńkowska)! Chłopak, przerażony, od razu zaprowadzi matkę do drugiego pokoju i przyzna do ślubu z Katią. Będzie błagał o pomoc. Rogowska stanie jednak na wysokości zadania i z czarującym uśmiechem wkroczy do salonu, by powitać Otara… - Wpadłam tylko na chwilę, przypadkiem... Nie wiedziałam, że zastanę tu tak wspaniałych gości!- Cieszę się, że mogę poznać nową rodzinę mojej córki... Nie wypuszczę pani, dopóki nie spełnimy toastu za zdrowie młodych! Ojciec Katii odzyska humor i będzie oczarowany teściową Katii. Tymczasem Zduńscy zaliczą wpadkę gdy padnie pytanie jak się poznali. Jedno powie, że w parku, a drugie, że przez znajomą na imprezie. Dla Igora stanie się jasne, że to jedno wielkie kłamstwo. Szyderczym uśmiechem zmierzy Zduńskiego.

Sytuację uratuje w końcu Marysia śmiejąc się, że Paweł i Katia razu się w sobie zakochali, więc nic dziwnego, że nie pamiętają szczegółów. W 1384 odcinku "M jak miłość" Otar zaprosi córkę i zięcia do Gruzji. Zapowie, że wyprawi im tam prawdziwe, gruzińskie wesele. A gdy wyjdą rzuci do Igora. - Coś tu jest nie tak... I nie wyjadę stąd, dopóki nie dowiem się prawdy!

A kilka godzin później w mieszkaniu Zduńskiego rozegra się dramat! Gdy Paweł wyjdzie na randkę z Julką (Joanna Kuberska), zostawiając żonę samą, Igor wróci i zacznie Katii grozić. Gruzinka wyciągnie pistolet. - Czego chcesz?!- Dobrze wiesz, czego... Żona, nie żona - jesteś moja. I jeśli nie wrócisz ze mną po dobroci, zabiorę cię stąd siłą!- Wyjdź!!! - krzyknie Katia do Igora. Czy pociągnie za spust? To okaże się w 1384 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze