M jak miłość, odc. 839 - streszczenie, opis. Agnieszka chce zostać matką

2011-05-30 4:20

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka do Grabiny przyjeżdża Paweł. Przekonuje Natalię, by wypaczyła Uli. Piotrek okłamuje Kingę, że koleżanka z którą pracuje jest brzydka. Mirka prosi Zduńską o radę w sprawach sercowych. Agnieszka mówi Sandrze, że chce zostać samotną matką.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, Mostowiakowie dostają od wszystkich wnuków prezenty - m. in. kolaż ze zdjęciami całej rodziny. Na rodzinnym spotkaniu Paweł rozmawia z Natalką o problemach z rodzeństwem i przekonuje dziewczynę, by wybaczyła Uli zdradę.

>>> M jak miłość - wszystko o serialu TVP2 na SE.pl

Piotrek, tuż przed wyjazdem do Berlina, okłamuje Kingę, że nowa koleżanka z kancelarii jest brzydka. Zduńska ogląda jednak jej zdjęcie w internecie.

Tymczasem Mirka prosi Kingę o radę w sprawach sercowych. Spotyka się z Jankowskim oraz Irkiem i zupełnie nie wie, jak wybrnąć z tej sytuacji. Nieoczekiwanie z kłopotu wybawia ją Podleśny, który domyśla się prawdy.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Filarski wyznaje Kindze, że jest zauroczony pielęgniarką Elą, która opiekowała się nim po operacji. Ma nadzieję, że córka pomoże mu zdobyć serce ukochanej.

Kiedy Kalinowski o mało nie ginie w wypadku, Tomek zaczyna bać się o bezpieczeństwo Agnieszki. Olszewska odmawia jednak przyjęcia ochrony. Agnieszka umawia się na randkę z Wernerem. Wyznaje zszokowanej Sandrze, że planuje zostać samotną matką.

>>> M jak miłość, odc. 839 - OGLĄDAJ ONLINE (materiał płatny, 5 zł za odcinek)

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze