M jak miłość

M jak miłość, odc. 1710: Kamil odkryje oszustwo Weroniki! Przez brak woli Wernera nic już nie da się zrobić - ZDJĘCIA

W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odkryje oszustwo ciążowe Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska)! Nikt jej nie zna tak dobrze, jak Gryc (Marcin Bosak). Podła matka Poli (Hania Nowosielska) pozbyła się własnego dziecka, kiedy było jej wygodnie. Następnie razem z kochankiem porwała córkę, a teraz znów zachodzi w ciążę, aby usidlić bogatego prawnika. Kamil nie da się nabrać w 1710 odcinku "M jak miłość", ale Werner (Jacek Kopczyński) zachowa się jak pozbawiony woli małolat. I wpakuje się w coś, z czego nikt go już nie wyciągnie - zobacz To w GALERII ZDJĘĆ!

 "M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Anita doniesie Kamilowi o ciąży Weroniki. Były kochanek matki swojego dziecka od razu zrozumie, że ta kobieta szykuje niezły numer i tym razem ofiarą zostanie jego przyjaciel. Werner, niestety będzie jej aktywnie pomagał w "zrobieniu siebie w konia", bo znając fakty i tak się jej oświadczy! Czy Kamil znajdzie sposób, aby uratować głupiego Adasia?

Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" ustali, że Weronika jest w 4. tygodniu ciąży. Z kolei Adaś spał z nią zaledwie 2 tygodnie wcześniej, więc jego ojcostwo jest wykluczone. Ukochana Kamila powie o wszystkim Wernerowi i ostrzeże go, że pakuje się w związek z oszustką.  Niestety Adaś i tak pójdzie do jubilera kupić pierścionek zaręczynowy, a następnie padnie przed Weroniką na kolana. 

Weronika usłyszy od Anity w 1710 odcinku "M jak miłość", że ona wie o szwindlu, ale wściekła matka Poli nie będzie chciała z nią rozmawiać. Anita w ostatnim akcie desperacji uda się do Kamila i powie mu, co jego była właśnie wyrabia. Gryc natychmiast zrozumie, że Weronika naciąga Adasia na ciążę i tak chce się dobrać do jego pieniędzy i pozycji społecznej. Tylko wobec zachowania bezwolnego Wernera nic się nie da zrobić!

A może Kamil znajdzie w 1710 odcinku "M jak miłość" sposób na uratowanie głupiego przyjaciela?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Nieznane fakty z dochodzenia Marcina w sprawie oprawcy Basi krok po kroku! Bogaty Sowiński wykpi się ze wszystkiego – ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze